"Це була агресія України!": Як на Росії готуються до санкцій США

Росіяни, атакувавши український катер в Керченській протоці, тепер заявляють, що це був їхній водний простір, який Україна порушила

"Це була агресія України!": Як на Росії…

Справа в тому, що територія Керченської протоки відповідно до угоди між Україною та РФ вважалася спільною територією Росії та України. Окупувавши Крим Росія стала вважати, що і протока тепер є російською. Україна використовувала ці води, дотримуючись попередніх умов.

Цивілізований світ законності "приєднання" Криму не визнає, тож з боку міжнародного права російський флот напав на український.

На Росії і тимчасово окупованих територіях України це також розуміють, і усвідомлюючи, що самі виклали в інтернет відеодокази злочину, намагаються тепер довести, що то Україна є агресором, а її катери намагалися порушити не існуючий кордон.

Політики, чиновники і люди, яких на Росії вважають за розумних, вже активно поширюють ці тезіси.

Журналісти Depo.ua добровільно завдали собі моральну травму, промоніторивши і зібравши в одній статті все, що вони пишуть на цю тему.

Почнемо з Криму, бо там все відбувалося. Оце дописи окупаційної влади, іже з ними Наталії Поклонської. Поклонська написала заздалегідь і в неї, в принципі, текст універсальний.

Пафос поганої шкільної вчительки збігається тут зі страхом та ненавистю зрадника. Ну і звісно, тільки ревна християнка може так активно "не судити" людей.

Тексти Константінова і Аксьонова схожі між собою настільки, ніби вони писали пояснення під диктовку одного слідчого.

Звісно, всі хочуть підставити хорошу і прекрасну Росію, а Криму нічого не загрожує. Тому що більшість всього поганого, що могло з ним статися, вже сталося.

О, а це колишній (перший і останній) президент Криму Юрій Мєшков. Не ходіть до нього на сторінку, грішно сміятися з хворих людей.

Більшість зірок російської прокремлівської журналістики у фейсбуках поки що відмовчуються. Ті, кого вже прорвало, щосили прагнуть показати, що вони праві і їм нічого не страшно. Враховуючи, що стараються тільки один перед одним (бо хто їх направду крім росіян читає, хіба що ми, і то по роботі), навіть трохи їх шкода.

Рядові ватники тим часом пишуть, що треба було українські кораблі топити і розстрілювати, закликають свою владу розпочати війну і вправляються в жартах. Особливо смішно читати про "корито", згадуючи російського "пердячого Кузю", пробитий космічний корабель і танк "Армата" з картону.

Головне не панікувати - пишуть вони, в очевидь, вже в паніці.

Читачі російської "Комсомолки" метають ікру

Незрозуміло чому активізували саме тему фашизму.

Оце наше улюблене. А ти вже озброїв свого карателя хунти цвяхами до розіп'яття хлопчиків в трусиках?

Бояться, жалюгідні злодюжки, нашої армії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"