Британці показали фільм про ядерну війну з Росією

У Великій Британії канал BBC показав фільм "Третя світова війна: в командному пункті", в якому був розіграний гіпотетичний сценарій ядерної війни з Росією
Depo.Життя
4 лютого 2016 11:14
ФОТО: depo.ua

Зйомки картини велися протягом кількох годин в одному приміщенні, де засідала "комітет з оборони", повідомляє depo.ua із посиланням на BBC.

"Cкандуючи "Росія! Росія!", натовп у Даугавпілсі переходить до зміни прапорів над будівлею мерії міста та взяття контролю над населеними пунктами сходу країни, а також ділянки кордону з Росією. Звучать заклики до якогось Латгало-Російському союзу і проведення референдуму по визнанням "Латгальськая Народної Республіки", - описує видання фабулу картини.

З таким розвитком подій і повинні мати справу учасники військової гри. За столом головує екс-посол Британії в США Крістофер Мейєр, його завдання - формулювати питання, які періодично виносяться на голосування.

Головне питання, яке постає перед героями фільму, - це реалізація п'ятої статті Договору НАТО, відповідно до якої напад на одного члена альянсу розглядається як напад на всю організацію.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя