Британський сексшоп визначив середню тривалість сексу

Один з найбільших онлайн-сексшопів Lovehoney провів опитування, в ході якого визначив середню тривалість сексу гетеросексуальних пар

Depo.Життя
20 березня 2017 23:04
ФОТО: depo.ua

Під час дослідження британський онлайн-сексшоп опитав понад 4 тисяч своїх клієнтів і виявив, що у більшості пар секс в середньому триває 19 хвилин, з яких 10 хвилин відводиться на прелюдію і 9 хвилин – безпосередньо на статевий акт, пише Depo.ua з посиланням на My Domaine .

Більше половини опитаних, 52% респондентів зазначили, що задоволені цією тривалістю сексу, тоді як 23% чоловіків і 29% жінок зізналися, що хотіли б збільшити тривалість статевого акту.

Нагадаємо, раніше подібне дослідження провів американський вчений Крістен Марк з Кентуккійського університету, який підрахував, скільки хвилин повинен тривати ідеальний секс. У дослідженні спеціаліста взяли участь майже 15 тисяч осіб, серед яких було понад 80% гетеросексуальних респондентів. Результати показали, що в середньому тривалість сексу становить близько 10 хвилин. Однак як бажану тривалість сексу респонденти чоловічої статі вказали 20 хвилин,тоді як жінки зізналися, що хотіли б, щоб статевий акт тривав від 15 до 20 хвилин або більше.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя