Британка, яку продали у секс-рабство, розповіла, як її гвалтували 110 чоловіків

Меган Стефанс з Британії вирішила розповісти моторошну історію свого дитинства, щоб запобігти секс-торгівлі людьми
Depo.Життя
19 січня 2016 14:07
ФОТО: depo.ua

Жінка дала відверте інтерв'ю The Daily Mail, повідомляє depo.ua.

Коли Меган було 14 років вона із матір'ю поїхала на відпочинок до Греції. Треба зазначити, що у її матері були проблеми з алкоголем. Під час відпустки дівчина познайомилася із 22-річним албанцем - власником бару, якого звали Жак. Вона закохалася і весь час проводила із ним.

Матір не була проти і навіть дозволила донці залишитися ще на деякий час із ним, а сама повернулася до Британії. За словами Меган, на той час мати була не в тому стані, щоби бути дбайливою мамою.

Згодом чоловік розказав дівчині, що його мати хвора на рак і потрібні гроші. Так Меган зголосилася танцювати оголеною у барі, заробляючи гроші. 

Згодом Жак познайомив британку із Леоном, який, як з'ясувалося, купив дівчину для проституції. Він відвів її у приміщення, де було лише ліжко та камера. Дівчина лише згодом зрозуміла, що тепер у такий спосіб буде заробляти гроші для свого коханого.

Першим, хто прийшов до неї, був адвокат, який згвалтував її, а після акту насильства кинув у неї 50-євро банкноту. Меган була шокована і бажала, щоб коханий її захистив, але він лише повідомив, що у такий спосіб вона заробляє гроші на їх спільне майбутнє. Згодом він почав бити її.

Спочатку британка приймала клієнтів у приміщенні, а згодом вона почала займатися ескортом. За день вона "обслуговувала" 10 чоловіків. У ввечері вона ще й мала задовольнити Жака, секс з яким, за її словами, був жахливим, хоча вона думала, що любить його. 

Якось вона завагітніла, але почувши це, її коханець просто вдарив її ногою у живіт і в неї стався викидень. У віці 14 років вона втратила дитину. Меган каже, що була залежною від Жака не тільки психічно, але й фізично і нічого не могла зробити з цією залежністю.

Згодом її відправили в Італію, де вона працювала вуличною повією, а потім у борделі. За 5 хвилин сексу із нею чоловіки платили по 20 євро. За ніч вона інколи могла задовольнити 50 чоловіків. Одного разу її гвалтували 110 чоловіків протягом 22 годин.

Її стан після одного з таких днів був жахливим і власник борделю перепродав її. Меган була змушена підтримувати зв'язок із мамою, роблячи вигляд, що в неї все гаразд і вона працює офіціанткою в кафе. Вона також надсилала мамі радісні світлини, які її змушував робити власник.

У віці 20 років британка хотіла покінчити життя самогубством, але їй це не вдалося. На той час вона була хворою на сифіліс, адже інколи займалася сексом без презервативу. 

Лише у 2010 році Меган вдалося втекти з секс-рабства. Вона не розповідає багато подробиць, приховує своє обличчя та місце проживання, адже до сих пір живе у страху, що її знайдуть власники борделю і вб'ють її та її родину. 

Жінка закликає усіх дівчат бути обережними і ніколи не довірятися чоловікам, як це зробила вона у 14 років. 

Зараз 25-річна Меган закохана і чекає на первістка разом із своїм чоловіком. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя