Британка попросила зробити сумочку зі своєї ампутованої ноги (ФОТО)

Мешканка Великої Британії оголосила про пошук дизайнера для створення сумки з власної шкіри

Як повідомляє видання Metro, жінка бажає виготовити виріб зі шкіри своєї ампутованої ноги, передає Depo.ua.

На Джоан з Манчестера скоро чекає операція з ампутації ноги через важку форми захворювання судин - облітеруючого ендартеріїту.

55-річна жінка зізнається, що їй противна думка про те, що її ногу утилізують, тому вона б хотіла розпорядитися долею кінцівки самостійно.

Британка звернулася на сайт з пошуку кравця. Вона написала, що готова витратити на аксесуар три тисячі фунтів стерлінгів і розраховує отримати жіночу сумку середнього розміру з коротким ремінцем.

"Я розумію, що це звучить трохи дивно і гидко, хтось навіть може подумати, що я зійшла з розуму. Але це моя нога, і я не можу допустити, щоб її залишили десь гнити. Це частина мене, і я хочу її зберегти", - додала Джоан в коментарі до замовлення.

Адміністрація ресурсу поспілкувалася з Джоан і закликала кравців серйозно поставитися до замовлення жінки.

"До того, як сказати" фу, гидота ", ми поспілкувалися з клієнткою, і її аргументація була розумною і дуже особистою", - пояснили представники сайту.

Вони відзначили, що ідея про виготовлення сумки прийшла до Джоан в голову після того, як вона побачила новину про жінку, яка замовила сукню з волосся покійної матері.

"Я знаю, що це гидко, але люди зберігають пуповини своїх дітей і виставляють на огляд прах родичів. Так що, якщо подумати, моє бажання не таке вже дивне", - заявила Джоан.

Нагадаємо, лісоруб почав виготовляти ковбасу з людської крові (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна