Бойовики "ДНР" заявили про "чистий" "праймеріз"

У Донецьку закрилися дільниці, на яких бойовики "ДНР" проводили "праймеріз" до майбутніх незаконних місцевих виборів
Depo.Життя
2 жовтня 2016 22:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомляютьзаявив представник "ДНР", член так званої ЦВК Олег Баликін, потреби у продовженні роботи дільниць немає, найближчим часом почнеться підрахунок голосів, передає depo.ua з посиланням на "Новости Донбасса" .

Баликін також заявив, що порушень правил "праймеріз" у Донецьку зареєстровано не було, а участь у них взяли майже 343 тисячі осіб. 

Як зазначає видання, така цифра еквівалента 30% кількості мешканців, які проживали у Донецьку до початку захоплення території бойовиками "ДНР".

Протягом дня повідомлялося про низьке відвідування дільниць  для "голосування" - не лише у центрі Донецька, а й на його околицях.

За даними РИА Новости, на території "ЛНР" участь у "праймеріз" взяли понад 50 тисяч осіб, порушень зафіксовано не було.  Також повідомляється, що за ходом "голосування" стежили понад 30 іноземних "спостерігачів".

На території Луганщини, яка непідконтрольна Україні, процес "голосування" проходив у Луганську, с.Ювілейному та м.Олександрівську.

Нагадаємо, голосування на праймеріз розпочалося вранці 2 жовтня у Донецьку. Очевидці спостерігали надто низьку явку, проте окупаційні ЗМІ повідомляли протилежне.

Також нагадаємо, що представник "ДНР" у Мінську Денис Пушилін заявив, що попереднє голосування на окупованому Донбасі, по суті є "своєріднім тренуванням" и не має відношення до реального виборчого процесу.

У свою чергу опальний екс-секретар ради безпеки "ДНР", командир бандформування "Восток" Олександр Ходаковський вважає, що підсумком псевдовиборів в так званій "ДНР" стане "призначення тих, кого потрібно призначити".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя