Бойовик "ДНР" здався спецслужбам, через фізичні знущання з боку "колег"

Бойовик ДНР вирішив скористатися програмою СБУ "На тебе чекають вдома"
Depo.Життя
18 грудня 2015 14:25
ФОТО: depo.ua

Ще один бойовик так званої "Донецької народної республіки" здався співробітниками Служби безпеки України, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу СБУ. 

"Ще один громадянин України повернувся з ДНР на територію підконтрольну Україні на умовах програми Служби безпеки України "На тебе чекають вдома", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у травні 2015 року уродженець Донецької області у зв'язку з відсутністю роботи приєднався до терористичної організації ДНР.

"Відсутність дисципліни у незаконному збройному формуванні та постійні фізичні знущання змінили його думку про власні перспективи та майбутнє Донбасу, а також змусили шукати шляхи повернення додому", - повідомляють у прес-службі.

Як повідомляється, бойовик ДНР вирішив скористатися програмою СБУ, оскільки участі в бойових діях не брав, вбивств та інших тяжких злочинів не скоював.

"Нині чоловік вдома зі своєю дружиною та чекає на звільнення від кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку. Він щиро розкаюється перед українським народом та закликає всіх, хто ще перебуває у складі незаконних збройних формувань, скласти зброю і повернутися до своїх родин", - йдеться у повідомленні.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас