Блогер із Росії впевнений, що в Україні тільки "сільське бидло" не говорить російською

Відомий російський блогер і фотограф Ілля Варламов поскаржився на українок зі сфери обслуговування, які відмовилися спілкуватися з ним російською мовою
Depo.Життя
10 серпня 2016 11:43
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у своєму блозі, передає depo.ua.

Зокрема, блогер розповів про дві зустрічі з українками, яка не стали говорити з ним російською.

"Перша дівчина, Катя, працювала стюардесою в авіакомпанії "Емірейтс". На її великих грудях красувався значок з українським прапором, що говорить пасажирам про походження дівчини і про мову, якою вона може говорити крім обов'язкового англійської. Катя розносила пасажирам їжу.

- Вітаю! - сказав я Каті, помітивши жовто-блакитний стяг.
- Хеллоу! - невдоволено відповіла Катя.
- А що у вас сьогодні з їжі є? - продовжив я по-російськи.
- У нас є курка і ... Як це буде вашою російською ... Лемб! - Невдоволено відповіла Катя, спеціально зображуючи сильний акцент. По її обличчю було видно, що кожне слово дається з великими труднощами.

Мені складно уявити, що українка Катя раптом забула, як по-російськи буде "баранина". Тим більше, наскільки я знаю, по-українськи "баранина" буде так само, як і по-російськи. Але Катя вирішила швидко забути російську мову, зробивши вигляд, що їй простіше спілкуватися по-англійськи. Більше за 5-годинний політ вони жодного разу до мене не підійшла. Я не особливо засмутився", - обурюється Варламов.

Також йому "випало щастя" поспілкуватися з українкою у Дубаї.

"Прилетів в Дубай вже вночі, на вулиці +38! Що в такій ситуації робить будь-яка нормальна людина? Йде в бар! Я пішов в кафе в одному з готелів. Там шикарні стейки і відмінний вибір пива. На вході бачу дівчину з явно слов'янськими рисами обличчя. На грудях - беджтк з ім'ям Анна ...

- Спік рашн? - Запитав я.
- Ноу! Юкрейніан! - Відповіла Ганна поганою англійською", - розповів блогер, заявивши, що тільки "дрімуче сільське бидло" в Україні не знає російської.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя