У МОЗ пояснили, навіщо біля лікарень розгортають "сортувальні палатки" (ОНОВЛЕНО)

Біля лікарень, які прийматимуть хворих на коронавірус, розгорнуть палатки для санітарного сортування

У МОЗ пояснили, навіщо біля лікарень роз…
Фото: пресслужба МОЗ

Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу, передає Depo.ua.

"За моїм розпорядженням вчора біля лікарень було розгорнуто палатки для санітарного сортування. Ці палатки розорнуті з однією ціллю: в разі масового надходження хворих з коронавірусною хворобою ми не повинні всіх запускати до стаціонарного відділення, де проводити сортування. Саме в цих палатках буде проходити сортування і в стаціонари, які в подальшому будуть ставати ізоляторами, будуть запускатися тільки хворі з коронавірусною хворобою", – пояснив він.

Також, за словами Ляшка, всі інші хворі будуть сортуватися в палатках за межами стаціонару. Це допоможе запобігти внутрішньому лікарняному інфікуванню і відсортовувати легких і важких хворих.

"Такі пункти розгорнуто по всій Україні на території лікарень першої хвилі госпіталізації. Всі пацієнти з респіраторними симптомами, які звертаються у заклад охорони здоров’я (самозвернення, направлення лікарем чи транспортування бригадою екстреної медичної допомоги) повинні пройти первинне скринінгове медичне розподілення ще до входу у приймальне відділення (відділення екстреної медичної допомоги)", – повідомляється у Telegram-каналі МОЗ.

Зазначається, що це надасть медичним працівникам можливість розподіляти пацієнтів залежно від ступеню важкості та госпіталізувати в лікарні лише тих хворих, які потребують цілодобового медичного спостереження. Така схема сприятиме зниженню ризиків інфікування на території лікарні для інших пацієнтів.

Нагадаємо, в Україні створили 567 мобільних бригад, щоб забирати зразки для проведення тестування у вірусологічних лабораторіях методом полімеразної ланцюгової реакції. 

29 березня  головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що новий стандарт надання медичної допомоги хворим на COVID-19 передбачає госпіталізацію лише хворих у стані середньої важкості та важкому

Станом на ранок 30 березня в Україні 480 людей злягли з COVID-19.

Також повідомлялося, що коронавірус вбив майже 34 тисячі людей.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.

25 березня Кабінет міністрів України запровадив по всій території України режим надзвичайної ситуації терміном на 30 днів – до 24 квітня включно.

Читайте також: Україна в ізоляції до 24 квітня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme