Біля Керченської протоки "застрягли" десятки кораблів

У Керченській протоці та Азовському морі 25 квітня спостерігається велике скупчення суден, які чекають на проходження Керч-Єнікальським каналом

У Керчі протягом дня спостерігалася сонячна погода, вітер був не штормовий, тож об’єктивних причин для перекриття каналу не було, передає Depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

Близько 14:00 танкери, балкери і суховантажі стояли на відстані близько півмилі від Керченського мосту, пізніше судна перемістилися далі в бік Чорного моря. Станом на 19:00 відстань між кораблями і Керченським мостом становила близько двох морських миль.

Судна можна було побачити з берега в оцолицях Керчі, в районі слеища Героївське.

За інформацією сайту Marine Traffic, що відслідковує переміщення суден, в Аховському морі, на підході до Керченської протоки, перебували суховантажі і танкери під прапорами України, Панами, Маршалових островів, Танзанії, Белізу, Росії та інших держав.

Нагадаємо, напередодні голова Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Петро Цигикал заявляв, що Росія штучно створює черги в районі Керченської протоки та постійно оглядає судна, які прямують в українські порти.

Раніше міністр оборони Степан Полторак зазначив, що Україна не відмовиться від проходження кораблів через Керченську протоку.

Водночас міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров озвучив у ЗМІ умову проходу кораблів ВМС України Керченською протокою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #море