Більшість українських інтернет-юзерів вдягнуть вишиванки у річницю Незалежності

Більшість українських інтернет-користувачів планують одягнути вишиванки у 25-ту річницю незалежності України
Depo.Життя
23 серпня 2016 13:26
ФОТО: depo.ua

Відповідне опитування провела компанія iVOX Ukraine, передає depo.ua.

Так, напередодні Дня Незалежності в українських інтернет користувачів поцікавилися, чи будуть вони відзначати 25-ту річницю незалежності. 

68% опитаних вважають, що 24 серпня - важливе свято і будуть його відзначати. Більшість опитаних підтримає святковий настрій одягом, причому жінки (86%) більше ніж чоловіки (77%) готові додати українські мотиви у святкове вбрання.

Більшість українських користувачів вдягнуть вишиванки у річницю Незалежності  - фото 1

"Найпопулярнішим одягом в День Незалежності будуть вишиванки - їх надінуть 29% українських інтернет користувачів, 18% додадуть аксесуар з українською символікою, 17% виберуть одяг з українськими символами, 14% - святковий одяг, 3% підберуть наряд в колір державного прапора", - йдеться у дослідженні.

 Кожен четвертий з тих, хто не буде святкувати, планував попрацювати в цей день.

44% з тих, хто святкуватиме, підуть на урочисті заходи в своєму місті. 16% проведуть святковий вихідний за містом, стільки ж запланували зустрітися з друзями.

У сімейному колі відзначити День Незалежності хочуть 15% респондентів. Серед тих, хто не буде відзначати свято, кожен четвертий проведе офіційний вихідний за роботою.

Дослідження проводилось методом онлайн інтерв'ю. Всього було опитано 1011 респондентів у віці від 16 до 59 років з різних регіонів України, крім Криму та зони АТО.

 Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя