Більшість киян зневажатимуть партії за гречку та білборди

Кияни не готові віддавати свої голоси на виборах до районних рад, які відбудуться 27 березня, за "гречкосіїв" та любителів нав'язливої реклами на білбордах
Depo.Життя
3 лютого 2016 12:01
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать результати опитування серед киян, проведеного в рамках спільного проекту члена Всесвітньої асоціації дослідників громадської думки (WAPOR) "SocioStream AG", видання “Деловая столица” та depo.ua.

Зокрема, майже половина (48%) опитаних мешканців столиці відмовлять голосувати за кандидата, який захоче купити їхній голос, 42% не голосуватимуть за кандидатів, які роздаватимуть виборцям продуктові пайки, 28% киян не підтримають кандидата, чиє обличчя надто часто з'являється на білбордах, ще 23% опитаних не схвалюють роздачу агітаційних листівок та газет.

Однак серед киян зросла підтримка менш традиційних для українських реалій методів ведення передвиборчої агітації. Зокрема, кияни готові віддати свій голос за кандидата, який організовує зустрічі з виборцями та веде суспільно-корисну роботу.

Більшість киян зневажатимуть партії за гречку та білборди - фото 1

Опитування проведено 21-26 січня 2016 року в рамках спільного проекту члена Всесвітньої асоціації дослідників громадської думки (WAPOR) "SocioStream AG"  та видання “Деловая столица”. Дослідження проводилося серед мешканців Києва старших 18 років методом особистого інтерв'ю. Середня статистична похибка вибірки не перевищує 3%.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя