Білоруська опозиціонерка: Лукашенко побоявся би вбивати Шеремета

Білоруська активістка Наталія Горячко-Басалига вважає, що у вбивстві журналіста "Української правди" Павла Шеремета нема білоруського сліду, а полювали насправді на його дружину
Depo.Життя
20 липня 2016 12:21
ФОТО: depo.ua
Білоруська опозиціонерка: Лукашенко побоявся би вбивати Шеремета
Білоруська опозиціонерка: Лукашенко побоявся би вбивати Шеремета

Про це вона розповіла в ексклюзивному коментарі depo.ua.

Наталя Горячко-Басалига – опозиціонер, акціоніст та політик. Знаходиться в опозиції до чинної білоруської влади, відома кількома акціями, в тому числі – на підтримку Надії Савченко, та тим, що єдина серед членів виборчої дільниці не встала, не привіталася і не подала руки президентові Лукашенко, коли він прийшов проголосувати на виборах.

В часи, коли редактором опозиційного видання "Білоруський партизан" був Шеремет, Горячко-Басалига публікувала там свої статті.

За думкою Наталі, білоруського сліду у вбивстві журналіста Павла Шеремета нема.
"Лукашенко побоявся би його чіпати, оскільки хоче відновити контакти з Європою. Для наших спецслужб Павло Шеремет вже відпрацьований матеріал – він покинув Батьківщину, в нього віджали "Білоруський партизан". При ньому мої статті завжди публікували в "Партизані"…. Шеремет не був вже небезпечним ані для Лукашенка, ані для його банди", - вважає Наталя.

На думку опозиціонерки, у цьому злочині може бути замішане ФСБ.

"Наші не стали б втручатися в справи України таким чином. Тим паче на території України. А російські диверсанти Україною перемішуються. В них європейські паспорти. Але я думаю, він і для Росії не був страшний. Насправді метою був не він, а його дружина (Олена Притула, - ред). Його дружині і іншим співробітникам цього ЗМІ треба бути обережнішими"

Нагадаємо: сьогодні вранці в центрі Києва машина, в який їхав Шеремат вибухнула, журналіст загинув на місці. За попередньою версією слідства, хтось заклав в автівку бибуховий пристрій.

Читайте також: Ким був Павло Шеремет: Особистий ворог Лукашенка та друг Нємцова

Активістка, що не подала руки Лукашенку: Український Майдан розбудив білорусів

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя