Білецький про справу Краснова: Йдуть внутрішні ігри спецслужб

У справі голови громадянського корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова українські спецслужби ведуть свої внутрішні гри
Depo.Життя
26 березня 2016 21:21
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про це в ефірі "112" заявив народний депутат України, заступник голови комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони, перший командир полку "Азов" Андрій Білецький. 

"Йдуть внутрішні ігри українських спецслужб. Краснов – людина, яка будучи активістом, працювала, з високою часткою впевненості, на СЗР і за її завданням виконувала певні функції. Це не заперечує і сама Служба зовнішньої розвідки України. Сам він ніяких терактів за два роки не зробив. СБУ стверджує, що навпаки, Краснов впровадився в СЗР за допомогою ГРУ РФ", - сказав Білецький.

Він вважає, що замість гучних заяв доцільно було створити внутрішню комісію, і в рамках високих технічних можливостей спецслужб прояснити цю ситуацію.

Також Білецький підкреслив, що Краснова не потрібно пов'язувати з полком "Азов". "Полк "Азов" непричетний до Краснову, Краснов непричетний до полку. Він був активістом на Майдані, воював у Пісках не в рамках "Азова", прийшов в "Азов", став активістом "Азова" і організовував блокаду Криму. Я б не хотів, щоб полк втягували в політичні справи. Ми зараз протестуємо як громадянська організація", - розповів він.

Нагадаємо, СБУ затримала главу цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова у ніч на 28 лютого. Його підозрюють у незаконному зберіганні зброї, співпраці з російськими спецслужбами і "зливі"  росіянам списків "Азова"

Пізніше СБУ оприлюднила аудіозаписи розмов Краснова з його куратором з ГРУ Генштабу Росії Костянтином Голоскоковим.

Глава СБУ Василь Грицак заявив, що перевірка Краснова на поліграфі свідчить про те, що на 98 % хлопець співпрацював з спецслужбами Росії.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя