Білецький послав "хрестоходів", що пруть на Київ, вимолювати мир у Путіна

Засновник полку "Азов" Андрій Білецький вважає, що проведення Хресної ходи Московського Патріархату в Україні ініційоване російськими спецслужбами
Depo.Життя
14 липня 2016 12:39
ФОТО: depo.ua

Про це заявив у коментарі, оприлюдненому прес-службою "Азову", передає depo.ua.

"Ця хода не має жодного відношення до релігійних установ. Це банальна операція ФСБ Росії. Українська православна церква Московського патріархату знову показала, що вона не має відношення до православної церкви і бога. Якщо вони хотіли кудись іти заради миру, то чому не вирушили до своїх православних братів у Москву? Чому не організували Хресну ходу у Кремль? Чому вони не просять миру у Путіна? Що вони хочуть знайти у Києві? Який мир у Києві? Наша влада і так, за великим рахунком, капітулювала. Чого ще вони хочуть? Здачі Києва? Заснування "Київської народної республіки"?"

Зараз УПЦ МП чітко показала, що вона не церква. І не треба говорити про якісь історичні обставини, що це конфесійне питання. Це питання роботи однієї зі спецслужб. Московський патріархат це один з підрозділів ФСБ по Україні", - сказав він.

Білецький наголосив, що "беззубий русскій мір", який поховався після початку війни у містах України, зараз сміливо марширує центром української столиці.

"На Київ іде нечисть", - сказав він.

Білецький наголосив, що у подібних маршах є небезпека, оскільки Московський патріархат може привести на Київ "біснуватих" із Білорусі, які можуть спробувати захопити владу, що стане красивою картинкою для російської пропаганди.

Він також назвав цей "православний марш" недопрацюванням українських спецслужб та наголосив, що такого допускати не можна.

Читайте також: Чим скінчиться "хрестовий похід" кремлівського Онуфрія на Київ