Біленко: Митники мають попереджати компанії про те, що вносять їх у список ризикованих

ДФС має попереджати компанії про встановлення ризику і представники бізнесу зможуть зрозуміти з якими складнощами вони зіткнутися при митному оформленні
Depo.Життя
1 червня 2016 16:08
ФОТО: depo.ua

Про це розповіла в інтерв'ю "Еспресо.TV"  голова ГО "Митний контроль" Інна Біленко.

За її словами, керівництво компаній має розуміти, що призвело до потрапляння у списки ризику - чи то його працівники не якісно виконують свою роботу, чи компанія дійсно вчиняє дії, що тягнуть за собою порушення.

Крім того, на думку Біленко, потрібно зробити онлайн сервіс, у якому буде наявна інформація про компанії, що порушили митні правила, не зважаючи на попередження про внесення їх до ризикових.

"Кожен представник бізнесу буде мати можливість перевірити свого партнера за критерієм ризиковості – бачити, коли компанія отримувала повідомлення про застосування ризиків, та незважаючи попередження вчинила порушення митних правил, чим зіпсувала свою репутацію. Інформація буде знаходитись у вільному доступі – сервіс дає можливість перевірки партнера як українським, так і зарубіжним компаніям", - говорить голова ГО "Митний контрол" Інна Біленко.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя