Безкоштовна діагностика не запрацює з 1 липня, – голова НСЗУ

Національна служба здоров'я України найймовірніше не встигне запустити програму "Безкоштовна діагностика" до 1 липня 2019 року, як було анонсовано

Про це голова НСЗУ Олег Петренко розповів, відповідаючи на запитання журналістів у вівторок, 14 травня, передає Depo.ua.

Він пояснив, що через технічні умови запуск влітку виявився практично неможливим.

"Зараз я можу абсолютно чесно сказати, що в мене нема впевненості, що ми стартуємо 1 липня. Все через те, що є багато технічних аспектів. Ми запустили декларації, потім запустили електронний рецепт, а тут треба запустити електронне направлення. Оцінюючи готовність закладів різного рівня, особливо вторинного до праці з електронними інструментами показала нам, що технологічно встигнути зробити це до першого липня буде практично неможливо", - каже Олег Петренко  

За словами Петренка, НСЗУ спільно з урядом нині приймають рішення про відтермінування, однак, на скільки саме часу – поки що точно невідомо.

"Амбулаторна спеціалізована допомога буде частиною програми медичної гарантії 100% буде працювати з 2020 року – це однозначно. Чи буде працювати пілот у цьому році і з якого періоду – я не можу сказати", – каже голова НСЗУ.

Нагадаємо, українцям видали перший мільйон ліків за електронними рецептами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна