Без селфі і "шрапнелі" на сніданок: Що відбувається на зборах резервістів

В понеділок в Україні стартували збори резервістів, які трохи висвітлюються військовими підрозділами і з яких майже не пишуть військові блогери

Збори тривають третій день, на базі навчальних центрів. Ветерани війни на Донбасі, які за цей час встигли перетворитися на відомих блогерів, може і беруть участь в навчаннях, але на своїх сторінках в соцмережах про це не розповідають. Можливо тому, що це тепер під забороною, адже мета зборів - провести бойове злагодження на випадок широкомасштабної російської агресії.

Загалом серед відомих блогерів активно веде репортаж зі зборів тільки ведучий Роман Вінтонів (він же - Майкл Щур). Майкл служив у ЗСУ з липня 2015-го по жовтень 2016-го року.

Він вже встиг віддати належне новій системі тилового забезпечення.

Не зіркові військовики публікують свої фото на зборах, розповідають, що їм видали, як годують, та чим вони займаються. Хоча таких фото теж небагато. Мабуть, усе ж таки існує певна заборона на висвітлення подій.

Генштаб тим часом дякує "всім резервістам і військовозобов'язаним за виявлений патріотизм та громадянську свідомість під час прийняття рішень щодо участі у навчальних зборах в умовах правового режиму воєнного стану в Україні".

Офіційні сторінки військових підрозділів теж трохи пишуть про те, що в них відбувається.

У військовій фейсбучній спільноті "Гумор-23%" публікують приколи, присвячені зборам резервістів.

Нагадаємо, 3 грудня в Україні стартували масштабні збори резервістів і військовозобов'язаних. Це пов'язано з введенням воєнного стану в 10 областях України. Зокрема, відбудуться збори як у складі бригад (до 15 діб), так і в складі навчальних центрів (до 20 діб). Таким чином, передбачається, що всі зборові заходи будуть завершені до початку новорічних свят.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна