Без хлопця і працює 8-го березня: Як пошук асистентки обвалив сайт IT-боса

Директор компанії GoIT Андрій Пивоваров здивував Мережу не дуже звичайною вакансією
Depo.Життя
5 лютого 2016 13:10
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, вже кілька постів у "Фейсбуці" Пивоварова присвячені пошукам особистої асистентки.

Вакансія дещо спантеличує.

"Я шукаю особистого асистента, який врятує мене від усіх дрібних завдань", - зазначає Пивоваров.

За преамбулою йде найцікавіше - вимоги:

"Я шукаю тільки дівчину від 23 до 30 років, у якої немає чоловіка, хлопця, дітей, собак, кішок і навіть рибок. Так, я знаю, це незаконно і це дискримінація. Але, по-перше, дівчата набагато сильніше чоловіків, особливо емоційно. Ніякої хлопець на впорається з такою роботою. По-друге, якщо у тебе є хлопець або чоловік, він тебе кине через місяць роботи. А твоя собачка або кішечка помруть з нудьги (нижче опишу чому). До речі, зовнішність, як не дивно, для мене не має ніякого значення (...) Працювати потрібно буде не менше 60 годин на тиждень. Іноді доведеться працювати 12 годин на добу 7 днів на тиждень. Іноді доведеться працювати 8 березня, 1 січня, 24 серпня і в твій День Народження. Саме тому краще не мати чоловіка і собаку", - починає довжелезний список Пивоваров.

Без хлопця і працює 8-го березня: Як пошук асистентки обвалив сайт IT-боса - фото 1

Також кандидатці треба говорити, читати і писати англійською, бути уважною до деталей, вміти наводити лад, знаходити спільну мову з людьми та піклуватися про інших. Звісно ж, розумітися на всіх соціальних мережах та веб-технологіях та чимало іншого.

За понаднормовий графік і відсутність особистого життя Пивоваров пообіцяв гідну зарплату, турботу та цікаві знайомства. 

За публікацією вакансії послідувала бурхлива реакції. Як зазначив менеджер у наступній публікації - потенційні кандидатки та всі зацікавлені навіть обвалили йому сайт. 

"Я просто вмираю від усього цього))) Найбільше мене розчулюють коментарі типу "карма тебе наздожене"! Ви серйозно? Але найсмішніше, ліг сайт і заявки не приходили 3 години, зараз все відновили, так що якщо хтось подавав заявку після обіду - краще її продублювати", - зазначив Пивоваров.

Між іншим, читачам його сторінки цікаво погомоніти з дівчиною, яка згодна на зазначені умови.

"Шановні Донни, які подали свої резюме, якщо вам було озвучено зарплатню на співбесіді, так, так, ті самі смішні 200 долярів, чи щось близько того, будь-ласка напишіть про це, цікаво ж в яку суму цей "Харві" оцінює "Донну" і чого він насправді вартий. Якщо боїтесь писати сюди, пишіть мені приватне повідомлення, а я озвучу анонімно. Разом посміємося!", - пише один з користувачів.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя