Беверлі Хіллз: До мережі потрапив тизер продовження серіалу

Телекомпанія Fox оголосила дату виходу першої з шести серій продовження серіалу “Район Беверлі-Хіллз”, у якому глядачі побачать своїх улюблених героїв, які стали старші на кілька десятків років. Також до мережі потрапив тизер продовження серіалу 

Про це повідомляє Depo.ua.

Прем'єра відбудеться вже влітку - 7 серпня, а у новому тизері присутні: 49-річний Джейсон Прістлі (Брендон), 48-річна Шеннен Догерті (Бренда), 47-річна Дженні Гарт (Келлі), 58-річна Габріель Картеріс (Андреа), 45-річна Торі Спеллінг (Донна), 55-річний Ієн Зірінг (Стів) і 45-річний Брайан Остін Грін (Девід).

Нагадаємо, що про перезапуск "Беверлі-Хіллз 90210" стало відомо ще в кінці минулого року. Тоді творці серіалу уточнили, що це буде "незвичайне перезавантаження з представниками початкового складу серіалу".

Було заявлено, що в сіквелі телешоу зіграють Дженні Гарт, Торі Спеллінг, Джейсон Прістлі, Брайан Остін Грін, Габріель Картеріс і Йен Зірінг, а не так давно стало відомо, що і Шеннен Доерті також зніметься в продовженні серіалу, повідомляє "Сплетник".

Новий серіал буде називатися "БХ90210" (BH90210), і в ньому буде всього 6 епізодів. Прем'єра першої серії відбудеться на телеканалі FOX 7 серпня цього року.

За збігом обставин в день, коли творці "Беверлі-Хіллз 90210" оголосили про його повернення, ще одна зірка серіалу Люк Перрі був екстрено госпіталізований з інсультом. Через кілька днів він помер в лікарні у віці 52 років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна