Бестселлер "Картковий будинок" виходить українською

Один з найкращих політичних детективів - "Картковий будиночок" вийде українською мовою від "Видавничої групи КМ-Букc"
Depo.Життя
25 жовтня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua

Роман з'явиться в продажу вже в найближчі дні. Як повідомляють в самому видавництві, це перша і ексклюзивна поява міжнародного бестселера №1 за версією USA Today в Україні. Над перекладом з оригіналу працював Борис Превір.

Бестселлер "Картковий будинок" виходить українською - фото 1

Сатира на внутрішню владу в Великій Британії, на священні інститути і традіції парламенту миттєво стала популярною. Відразу ж після виходу книги канал ВВС зняв за мотивами книги однойменний серіал з шотландським актором Йеном Річардсоном в головній ролі. Через 23 роки на екрани вийшов адаптований американський телесеріал з Кевіном Спейсі в головній ролі. До речі, серіал дуже полюбився президенту США Бараку Обамі.

Майкл Доббс - політик, він був багаторічним радником і керівником апарату Маргарет Тетчер, членом Палати лордів британського парламенту. Він знав більше, ніж будь-хто, і ось одного разу взяти і увіковічнив англійську політичну систему. Так з'явився образ безпринципного політика Френсіса Уркгарта, який уособлює тих, хто заради влади готовий на все, йдучи до неї навіть по головах вчорашніх союзників.

Бестселлер "Картковий будинок" виходить українською - фото 2

За сюжетом книги, амбіційний політик керує однією з британських партій. Але посада партійного організатора його не влаштовує, і він робить все, щоб просунутися по кар'єрних сходах. В голові Френсіса назріває чіткий план, за яким він збирається знищити прем'єр-міністра і зайняти його пост. Але не все так просто, як може здатися на перший погляд. У гру вступає молода журналістка, яка намагається вивести змовників на чисту воду. Починаються інтриги і брудні зливи в ЗМІ.

Сам автор неодноразово заявляв про те, що книга не про політичну системі, а про людей, які живуть у незвичайному світі політики. Мета книги - дослідити людський характер, тому роман про британську дійсність читається як відображення сьогоднішньої української життя.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя