Батько Фріске вимагає депортації Шепелєва до Білорусі

Батько Жанни Фріске подав до суду на відомого телеведучого та цивільного чоловіка його доньки Жанни Фріске Дмитра Шепелєва

Незважаючи на встановлений режим побачень батька Жанни Фріске Володимира Копилова з свої онуком Платоном, батько хлопчика Дмитро Шепелєв всіляко перешкоджає цим зустрічам, тому Копилов змушений звернутися до суду з відповідною заявою, про що розповів адвокат Копилова Геннадій Ращевскій, передає depo.ua з посиланням на kp.ru.

Оскільки Дмитро Шепелєв є громадянином Білорусі і проживає на Росії на підставі тимчасового дозволу, телеведучий міг безперешкодно вивезти Платона до себе на батьківщину.

У зв'язку з цим Копилов звернувся до суду з проханням обмежити переміщення Шепелєва між країнами. У війні за онука батько Жанни Фріске готовий йти до кінця і забрати Платона у Шепелєва.

Для цього Копилов постарається вжити заходів щодо екс-зятя, щоб той не зміг продовжити свій вид на проживання на Росії або отримати громадянство РФ. В такому випадку Шепелєву загрожуватиме депортація.

Оскільки оригінал свідоцтва про народження Платона знаходиться у дідуся, він сподівається, що такі заходи дозволять йому возз'єднатися з трирічним онуком.

Нагадаємо, скандал навколо Платона розгорівся практично відразу після смерті Жанни Фріске. Копилов навіть стверджує, що Шепелєв не є біологічним батьком Платона, тому не має на нього ніяких прав. Шепелєв спростував заяву колишнього тестя, але і проходити тест на батьківство також не має наміру.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя