Батько Фріске вимагає депортації Шепелєва до Білорусі

Батько Жанни Фріске подав до суду на відомого телеведучого та цивільного чоловіка його доньки Жанни Фріске Дмитра Шепелєва
Depo.Життя
21 квітня 2016 12:25
ФОТО: depo.ua

Незважаючи на встановлений режим побачень батька Жанни Фріске Володимира Копилова з свої онуком Платоном, батько хлопчика Дмитро Шепелєв всіляко перешкоджає цим зустрічам, тому Копилов змушений звернутися до суду з відповідною заявою, про що розповів адвокат Копилова Геннадій Ращевскій, передає depo.ua з посиланням на kp.ru.

Оскільки Дмитро Шепелєв є громадянином Білорусі і проживає на Росії на підставі тимчасового дозволу, телеведучий міг безперешкодно вивезти Платона до себе на батьківщину.

У зв'язку з цим Копилов звернувся до суду з проханням обмежити переміщення Шепелєва між країнами. У війні за онука батько Жанни Фріске готовий йти до кінця і забрати Платона у Шепелєва.

Для цього Копилов постарається вжити заходів щодо екс-зятя, щоб той не зміг продовжити свій вид на проживання на Росії або отримати громадянство РФ. В такому випадку Шепелєву загрожуватиме депортація.

Оскільки оригінал свідоцтва про народження Платона знаходиться у дідуся, він сподівається, що такі заходи дозволять йому возз'єднатися з трирічним онуком.

Нагадаємо, скандал навколо Платона розгорівся практично відразу після смерті Жанни Фріске. Копилов навіть стверджує, що Шепелєв не є біологічним батьком Платона, тому не має на нього ніяких прав. Шепелєв спростував заяву колишнього тестя, але і проходити тест на батьківство також не має наміру.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя