Батько Фріске розказав шокуючі подробиці про ставлення Шепелєва до його доньки

Чергові нарікання на зятя Дмитра Шепелєва від батька померлої співачки Жанни Фріске Володимира сколихнули інтернет
Depo.Життя
7 вересня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua
Батько Фріске розказав шокуючі подробиці про ставлення Шепелєва до його доньки
Батько Фріске розказав шокуючі подробиці про ставлення Шепелєва до його доньки

Черговим приводом для гучних заяв стала книга Дмитра Шепелєва про Жанну Фріске, який той презентує вже незабаром, передає depo.ua з посиланням на "Собеседник".

Володимира Копилова обурив сам факт, що наречений його доньки вирішив написати книгу про неї, не порадившись з родиною співачки.

"У нашій сім'ї ніхто згоди не питав! Ця книга - ганьба, брехня! Не буду її читати! - Заявив Володимир Борисович. - Маю великі сумніви, що він сам її написав, швидше за все, це зробив хлопець, з яким ми познайомилися, коли Жанна проходила реабілітацію в Юрмалі. Він при житті дочки пропонував зробити книгу про неї, ми тоді відмовилися. Ось, напевно, про нього Шепелєв і згадав. У цій книжці не буде ні слова правди, він випускає її для того, щоб заробити".

А ще батько Фріске не бачить сенсу в книзі про взаємини Дмитра і Жанни, адже, на його думку, Шепелєв поводився із хворою співачкою жахливо.

"Краще б він написав там, як півроку накачував мою дочку нановакцинами, купленими в США, які, як виявилося пізніше, їй протипоказані. Жанночка після них взагалі впадала в безпам'ятство. Я йому заборонив робити ці уколи. Нехай розповість у своїй книзі про те, як прийшов до неї, хворої, з довіреністю, щоб вона переписала на нього будинок в Підмосков'ї, як подарував їй каблучку, коли вона вже була при смерті", - сказав батько Фріске.

За словами Копилова, цинізм Шепелєва полягає ще і в тому, що після смерті Жанни не приходив на могилу до коханої та матері їхнього сина, а коли вона лежала хвора, не навідувався до неї. 

"Останні три місяці він взагалі не заходив до неї в спальню, так, здалеку дивився і все. Після смерті Жанни він жодного разу не був на її могилі, ні копійки не дав на похорон і після цього ще книгу пише. Таких циніків світ ще не бачив", - обурився Володимир.

Нагадаємо, після смерті Жанни Фріске син зірки Платон живе із батьком Дмитром Шепелєвим, який забороняє хлопчику бачитися з дідусем і бабусею. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя