Бандерівський гороскоп на жовтень

Як житиметься у жовтні бандерівцям і бандерівкам
Depo.Життя
21 вересня 2016 23:00
ФОТО: depo.ua
Бандерівський гороскоп на жовтень
Бандерівський гороскоп на жовтень

Журналісти depo.ua склали бандерівський гороскоп на жовтень 2016 року. Жартівливий, але в кожному жарті є частка істини...

Бандерівський гороскоп на жовтень - фото 1

В жовтні ви відчуватимете себе як на дивані із клопами, але тільки якщо не сплануєте заздалегідь левову частку справ на місяць. А якщо сплануєте, то встигнете покращити буквально всі сфери свого життя. Зірки радять більше дослухатися до інтуїції і бути обережними. Інакше кажучи, якщо ви не бачите москаля в протилежних кущах, це ще не значить, що ви потім не вступите в його лайно, ідучи до польової кухні.

Намагайтеся частіше посміхатися, приділяйте більше уваги друзям. Недоброзичливці і заздрісники намагатимуться чинити вам капості, проте не переймайтеся – ви їм не по зубах.

Особисте життя заграє новими барвами, якщо ви приділятимете більше уваги коханій людині. Вона (чи він) неодмінно оцінить навіть якісь романтичні дрібнички, знаючи, які ви зараз заклопотані.

 Бандерівський гороскоп на жовтень - фото 2

Ви дуже багато працювали в попередні місяці, тож не дивно, що на початку жовтня відчуваєте себе як помаранч, що його пожувала корова. Видихайте – жовтень буде відносно легким і веселим. Все вам вдаватиметься без особливого труда, не треба напружувати мозок чи м'язи.

Якщо напочатку восені ви не могли визначитися, що вас більше цікавить – розгульні вечірки із друзями, життя работоголіка чи стримана романтика подружнього життя, в жовтні ви як раз із цим визначитеся.

При цьому зірки радять не приставати на пропозиції, які можуть здатися авантюрними: товари з надто великими знижками, вечірки з малознайомими людьми, азартні ігри, тощо.

Якщо у вас є давня мрія, згадайте, що немає більш впертого знаку, ніж Тілець і поновіть свої спроби втілити мрію у життя. Може, зараз саме той час, коли вона нарешті здійсниться.

Бандерівський гороскоп на жовтень - фото 3

В жовтні можливе цікаве відрядження в тил ворога, із якого ви повернетеся з двома полоненими, ворожим кулеметом, (а може ще й дітей москальського командира навчите палити).

Але це ближче до кінця місяця, а поки доведеться працювати за двох. Енергії вам цього місяці не займати, слава Йсу, вистачить і на добру службу і щоб зробити  щось корисне у криївці. Бо зима близько, як казав відомий (але невдачливий) Недько Старкченко.

Із коштами в жовтні все буде добре. Цілком вірогідно, що отримаєте підвищення грошового утримання, допомогу від родичів та зробите велику покупку. Можливо навіть коня.

Бандерівський гороскоп на жовтень - фото 4

Агов, що з настроєм? Зрозуміло, що для раків легенька хандра то цілком природній стан, але ж не на стільки! Візьміть себе в руки, тобто в клешні, бо від вашого виразу обличчя вже навіть сир у варениках кисне.

Беріть більше роботи, не цурайтеся ані героїчних, ані побутових завдань. Так із часом і настрій покращиться, і фінанси і особисте життя, бо кому потрібне створіння, яке хоч і  шляхетне, але виглядає так, ніби от-от помре.

До речі, для романтики та розвитку особистих відношень цей жовтень вам підходить найкращим чином. Тільки позбавитися звички обурюватися і придиратися до другої половини з будь якого приводу.

Бандерівський гороскоп на жовтень - фото 5

Настав час вкладати накопичене в справу, і це стосується не тільки коштів, а й знань, й вмінь. До кінця жовтня має збутися одна з ваших давніх таємних мрій, а ще очікуються великі приємні новини здалеку, які надихнуть Левів на нові великі справи. Тож перша половина місяця – час як слід підготуватися (наприклад, якщо ваша мрія – спалити Кремль, то можна вже пакувати паливні матеріали у підсумок.

При всіх цих плюшках, від жовтня-місяця зірки радять не втрачати зв'язок із реальністю – пихаті і самовпевнені Леви мають небезпеку так захопитися власними успіхами, що потраплять в хитро розставлені тенета ворога.  Із близькими також треба поводитися демократичніше та чутливіше.  

Бандерівський гороскоп на жовтень - фото 6

Місяць очікується душевний. Ви будете націлені на свій внутрішній світ, розмірковуватимете, як покращити професійну та особисту сферу життя. І навіть якщо зараз воно вам здається повільним, як дриль "Коловорот", приймати рішення поспіхом не варто. Час розставить все на свої місця і стане зрозуміло, як вчинити найкраще. Уж вибачте за банальність.

В особистому житі жовтень порадує приємними сюрпризами: цікавими зустрічами, подорожами, і все це також з'являтиметься раптово. Тож запасіться салом, кропом та пундиками – буде кого пригощати.

Ну а поки що "лента за лентою" і не відступайте в бою. Все буде Україна.

 Бандерівський гороскоп на жовтень - фото 7

Терези в цьому місяці – іменинники і жовтень готує вам подарунки: будь які справи вдаватимуться легко, із близькими буде повне взаєморозуміння, здоров'я буде як в молодого коня. Ви прийматимете неординарні рішення, якими захоплюватимуться оточуючі, побратими радітимуть, що ви – таке сонечко, в них є.

Щоправда, зірки радять прискіпливіше поставитися до того, кому ви що говорите: окрилені успіхами ви можете, самі того небажаючи, проявити зневагу (чи неувагу) до друзів, підлеглих, близьких і їхня поведінка у відповідь перекреслить левову частку тих ваших успіхів.

Намагайтеся ні з ким не сваритися і тихо-спокійно начищайте собі кулемет. В майбутньому – великі справи, недоброзичливці безсилі проти вас як москальська пропаганда проти бандерівця, в коханні ви будете єдине ціле, як сальце і цибулька. Словом, насолоджуйтеся.

Бандерівський гороскоп на жовтень - фото 8

Невідомо, що вас влітку вкусило, але зараз проявляються наслідки – в жовтні Скорпіони стануть ще більш поміркованими, раціональними та економними. В якомусь сенсі, це піде вам на користь, але не на 100% - хтось може вирішити, що ви стали жадібним, і цей "хтось" – ваша друга половина, якій хочеться уваги, свята і романтики (а це ж все потребує витрат).

Особливо при тому, що всі бачать – ваші фінансові справи йдуть угору, ви отримуєте прибуток і плануєте майбутнє. Тож будьте трохи м'якішими, щедрішими, уважнішими, ви можете собі це дозволити.

В роботі все складатиметься цікаво і продуктивно, можливо, у вас зявляться стратегічні партнери – такі ж самі бандерівці, але з-закордону.

 

 Бандерівський гороскоп на жовтень - фото 9

Невідривно можна дивитися на те, як тече вода, як палає Кремль і як ви працюєте. В жовтні ви нагадуватимете динамо-машину, і при цьому перемог буде реально більше, ніж в однойменної футбольної команди.

Стрільці, які бажають в цьому місяці стати снайперами, чи артилеристами, чи розвідниками, тобто змінити сферу діяльності, зможуть це зробити. Ті, хто давно мріє започаткувати власну справу, також можуть починати – вдасться майже все (хіба що ви задумали продавати москалям підручники з українською мовою).

В особистому житті очікуються зміни – не великі, але яскраві. Можливо, кохання всього вашого життя виявить бажання змінить свою поведінку, чи теща закохається та переїде до іншої хати, чи у вас з'явиться нове хобі. В будь-якому разі, все - на краще.

Бандерівський гороскоп на жовтень - фото 10

Війна, погана погода та невтішні новини про економіку приводять вас до зневіри і не хочеться ані вистригти оселедця, ані нову вишиванку, ані з'їздити на Закарпаття, надихнутися енергією лісу і скель.

А зірки тим часом кажуть, що якщо ви візьмете себе в руки, то саме зараз зможете змінити життя на всі 100%. Займіться спортом, навчіться варити банош чи вивчіть російську мову. Що значить нащо, а як ви із полоненими розмовляти будете?

Можете і екстремальні розваги не ігнорувати, хоча пам'ятайте, що на коні провідника без його дозволу можна покататися тільки один раз, бо потім зніме в таку Нацгвардію, що осіння депресія райськими часами здаватиметься.

 Бандерівський гороскоп на жовтень - фото 11

В жовтні ви шокуєте всіх своїм зовнішнім виглядом. Водолії вже давно дивилися на людей такими очима, ніби їм кожну ніч Ляшко снився, і раптом ніби пелена з очей спала. Причиною того є жага до пригод, яку ви вже давно відчуваєте і нарешті втілите у життя. Ви розкриєте в собі такі таланти, що навіть на заставі в москалів за 30 кілометрів від вашої криївки почнуть хезати цеглою.

Жовтень для Водоліїв – початок духовного розвитку, за яким підтягнеться професійний.

Звісно, що вам і в коханні захочеться чогось нового, такого, цікавого і разом із тим зявиться тяга до самоти. Чи переживуть такі зміни ваші стосунки, залежатиме від вашого бажання.

 Бандерівський гороскоп на жовтень - фото 12

В жовтні ви зможете опанувати нові навички, але не поспішайте змінювати криївку на поле, а снайперську гвинтівку на кулемет. Краще покажіть свої нові здатності на нинішньому місці і провідник довірить вам цікаве і складне завдання.

В усьому іншому зірки радять не перенапружуватися, присвятити більше часу інтелектуальному розвитку, спілкуванню із близькими. Таким чином ви нормалізуєте душевний стан і по-іншому подивитися на багато речей.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя