Бандерівський гороскоп на червень

Як житиметься в червні справжнім бандерівкам і бандерівцям

Бандерівський гороскоп на червень…

Журналісти Depo.ua склали бандерівський гороскоп на червень 2017 року. Жартівливий, але в кожному жарті є частка істини...

Овни-бандерівці в червні будуть справжніми Овнами. І справжніми бандерівцями. У вас стільки невгамовної енергії що одним поглядом можна підпалювати багаття з повного збору творів В.І. Леніна і ще кілька ворожих арсеналів на решту.

Не дивно, що побратими трохи остерігатимуться вставати у вас на шляху – скільки вже можна випробувати такій гарній людині нерви?!

Разом із тим, зірки радять трохи ся заспокоїти, попити водички, прогулятися (без кулемета!) і діяти з холодною головою.

В червні Тільцям-бандерівцям зірки радять бути обережними в висловлюваннях, бо всі навколо чутливі як квітки магнолії. Ви й самі час від часу відчуватимете якійсь незрозумілий напад романтизму і зайвої чутливості, тягнутиме поновити стосунки із колишнім об'єктом кохання і виправити колишні помилки.

Це минеться, зберігайте спокій і зберігайте порох сухим.

Близнюкам-бандерівцям треба знайти собі хобі, яке принесе не тільки моральне задоволення, а й якісь пляцки, тож припиняйте вчити полонених московітів Гімну України і займіться якоюсь корисною справою. Місяць буде вдалим для набуття нових навичок і вигідного вкладення грошей.

Крім цього, зірки кажуть, що в червні Близнюки-бандерівці можуть закохатися з першого погляду і настільки, що навіть захочуть взяти шлюб.

Ну що, шановні Раки-бандерівці, проблеми скінчилися, на вас очікує чудовий червень із купою цікавих пригод і романтичних проектів. Ніщо не прикрашає так людину, як її власний успіх, а ви цього місяця навіть якщо сокиру в землю увіткнете, з неї дерево виросте.

Проблемі із грошима тимчасові, влазити у борги не варто. Все буде добре, закінчуйте з цією непозбувною бентегою.

Фінанси, які останнім часом в Левів-бандерівців співали вже навіть не романси, а хіти Стаса Михайлова, в червні нарешті виправлять свою ганебну поведінку. Зірки передрікають Левам -бандерівцям покращення із грошима, і ще із родинними стосунками, і ще й в роботі. Щоб досягти особливих успіхів в останньому, слід бути активнішими, частіше перевіряти пости, зголошуватися в розвідку і співпрацювати із місцевим населенням.

Тим паче що в вас там вже є фанати.

Якщо Діви-бандерівці в червні не сушитимуть собі голову оцим "чи я зможу" і "а чи мені варто", вони швидко досягнуть успіху в тому, за що візьмуться. Можливо у вас і було заплановано зварити борщ, почистити автомат і привести до ладу криївку, але якщо побратими кличуть із собою в засаду на кацапів, то треба приставати на пропозиції.

Якщо без алегорій: варто бути рішучими і іноді діяти не за планом.

Довгий час життя годувало вас бебехами, але в червні все почне змінюватися. Як тільки Терези-бандерівці з усіма силами візьмуться за роботу, їхнє фінансове і кар'єрне становище одразу суттєво покращиться. Варто тільки закинути свою двоїсту натуру в глибоку комору, зосередитися на одній меті і гарувати.

Разом із цим (ніхто не обіцяв, що буде легко) в червні треба частіше згадувати про потреби коханої людини і вільний час присвячувати невеличким святкуванням і посиденькам із задушевними розмовами.

Якщо ви оточені, шановні Скорпіони-бандерівці, значить можете наступати в будь якому напрямку. Будьте творчими, проявіть фантазію, покажіть побратимам, що володієте різною зброєю. Зав'язуйте вже із скромністю, це недоречна розкіш.

В стосунках із коханими людьми розкрийте своє серце, вони давно вже цього чекають.

Крім цього, рекомендується поменше думати про гроші. Та й що про них думати, коли їх все одно нема. Але скоро будуть. Зірки обіцяють.

Стрільцям-бандерівцям зірки не радять в цьому червні марнувати час і гроші, щоб потім не було боляче згадувати про прожитий місяць. Як казав один москаль, втеклий, "не міжна робіті все що хічіться". Оце наразі про вас, час гарувати а не пирувати.

Втіхою може послужите те, що в сфері стосунків і дозвілля все, що не стосується грошів складатиметься дуже вдало. Тож після плідної роботи, займаєтеся собі футболом, макраме, любощами, навчайте полонених кацапів Гімну України – кому що більше до вподоби.

Козерогам-бандерівцям зірки в червні радять частіше думати головою а не серцем, таким чином ви зможете захистити себе від розчарувань.

Хоч червень і обіцяє невеличкі перепони, все одно вам вдасться досягти поставленої мети. Дехто з Козерогів-бандерівців зможе навіть обзавестися власною хатою чи криївкою, придбати коня чи великий телевізор.

Ближче до липня на вас нахлине ностальгія за старими часами, тож якщо захочеться замість роботи повтикати у планшет - надягніть вишиванку, шаровари, розпаліть люльку, а всім розповідайте, що то вас ностальжі і справжній козак зрозумів би.

Стріляти при цьому в стелю необов'язково.

Зірки передрікають Водоліям-бандерівцям, що в червні нарешті здійсниться їхня давня мрія кудись поїхати і розважитись. Перелякана кацапня це півроку буде згадувати, яку ви їм тоді влаштували гулянку. То буде гарна поїздка.

Разом із цим, на роботі вас в цей час можуть підсидіти. Не рийте їм яму, нехай риють самі, а вам залишиться тільки вичекати слушний момент і дати копняка втомленій людині з лопатою. Ви це вмієте.

Сімейним Водоліям-бандерівцям зірки передрікають чимало турбот і тривог. Чи то весілля у вас намічається, чи то пологовий будинок, чи то ремонт, тьху, дідько!

Зірки засвідчують, що Риби-бандерівці занадто добрі і негарні люди цим постійно користуються. Настав час припинити цей шкідливий вплив, якщо треба, поставити ПКМ біля хати і завести злого і постійно голодного собаку.

Самі в той час займіться легкими і приємними справами, замовте собі нову вишиванку, з'їздіть до Львова посмакувати наливками чи до Одеси – морською водою (тут має бути смайлик). Особливу увагу варто приділити навчанню – своєму, якщо є потреба, або нащадків, в майбутньому це дасть хороші плоди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"