UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Бандера, вставай": Як від Авакова вимагали реформи МВС і поліції

Акцію спричинили силові діями поліції до протестувальників, які хотіли підняти плакат "Хто замовив Катерину Гандзюк?" на з'їзді "Батьківщини"

"Бандера, вставай": Як від Авакова вимаг…

Активісти зібралися на розі Кріпосного провулка і вулиці Грушевського і вирушили під будівлю Міністерства внутрішніх справ, тримаючи плакати "Зупиніть маски-шоу", "Ні політиці в поліції" тощо.

Крім того, протестувальники кілька разів запалювали фаєри, а також за допомогою проектора показували на стіні будівлі МВС сюжети про неправомірні дії "Беркута" і поліції.

Основні вимоги протестувальників до Арсена Авакова: заборонити використання балаклав, які прикривають обличчя співробітниками правоохоронних органів під час охорони порядку; посилити відповідальність співробітників правоохоронних органів за приховування або відсутність номеру нагрудного знаку; притягнути до відповідальності усіх співробітників Національної поліції України, які порушували свободу мирних зібрань, перевищували свої повноваження, вчиняли злочини щодо протестувальників з 2014 року і до сьогодні. Крім того, пролунала вимога здійснити деполітизацію керівництва МВС і Національної поліції.

Фото і відео: Олександр Хоменко / depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook