Балух розповів у листі про знущання в СІЗО

Засуджений в окупованому Криму український активіст Володимир Балух написав листа українцям, у якому розповів, чому вирішив голодувати, а також про те, як йому доводиться терпіти фізичні та моральні знущання з боку співробітників кримського СІЗО

Листа оприлюднила Кримська правозахисна група на сторінці у Фейсбуці, передає Depo.ua.

За його словами, він жодного разу за весь час перебування в полоні не вживав тюремної "баланди" і добровільно не зробить цього за жодних обставин.

"14 березня цього року, коли черговий наскрізь брехливий вирок у сфабрикованій проти мене справі набув "чинності", я прийняв рішення оголосити протестне голодування, як вияв свого особистого презирства до окупаційного режиму і їхніх жалюгідних потуг будь що позбавити свободи всіх незгодних з їхньою ординсько-феесбешною "ідеологією" людиноненависті", - написав Балух.

Балух повідомляє, що над ним морально знущалися, вкрали особисті речі і били працівники СІЗО. На його прохання його перевели в окрему камеру.

"І провокації, і моральний тиск з метою дискредитувати мене і мій протест з тих пір тільки посилилися", - зазначає Балух.

Нагадаємо, 2 квітня адвокатка засудженого в анексованому Криму українського активіста Володимира Балуха Ольга Дінзе заявила про побиття конвоєм її підзахисного після розгляду апеляційної скарги минулого місяця.

19 березня ув'язнений у Криму Володимир Балух оголосив голодування, яке триває досі.

14 квітня захисник повідомив, що окупанти б'ють Балуха і чинять на нього психологічний тиск.

МЗС вимагає від Росії пустити до засудженого у Криму активіста Володимира Балуха українських лікарів та звільнити в'язня.

Також Держдеп США вимагає від окупаційної влади Росії в Криму звільнити політв'язня Володимира Балуха.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна