Балчун пообіцяв почистити поїзди та запустити нові рейси

В "Укрзалізниці" мають намір активно боротися з корупцією і покращувати якість пасажирських перевезень
Depo.Життя
26 липня 2016 11:55
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у плані діяльності компанії, представленому у Міністерстві інфраструктури, написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун, передає depo.ua.

"Головною метою наших дій протягом найближчих шести місяців стане боротьба з корупцією. Зокрема, через запровадження прозорих тендерних процедур. Істотна зміна підходів - специфікації тендерів, які готуються під реалізацію проектів, повинні давати можливість отримати як можна більш ринкові пропозиції", - написав Балчун.

Він пообіцяв, що найближчим часом приділять належну увагу якості послуг для пасажирів.

"Багато уваги приділено змінам у пасажирських перевезеннях, підготовці до модернізації рухомого складу, запуску нових сполучень і поліпшення сервісу для пасажирів. Від елементарної чистоти поїздів – до істотного підвищення якості обслуговування подорожуючих. Загалом підготовлені і найближчим часом почнуть впроваджуватися принципи плану відновлення нормальної діяльності у сфері пасажирських перевезень", - зазначив Балчун.

Він також анонсував впровадження пілотної комп'ютерної системи у вантажних перевезеннях, яка буде автоматично розподіляти вагони між клієнтами, що, за словами глави "Укрзалізниці", унеможливить свавілля чиновників.

Крім того, Балчун пообіцяв перевірити тарифну політику й анонсував більш активну міжнародну діяльність компанії.

"Протягом півроку ми хочемо створити міжнародну марку "UZ Cargo International", - уточнив він.

Нагадаємо, що Балчун пообіцяв підвищити зарплати залізничникам на 20-25%.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя