Багато українців вважають 14 лютого Днем торговців квітами

Двоє з п'яти українців назвали 14 лютого Днем усіх закоханих. Кожен п'ятий вважає цей день святом торговців квітами і листівками, а кожен сьомий впевнений, що він не вписується в наші традиції і культуру
Depo.Життя
12 лютого 2016 15:01
ФОТО: depo.ua

Про це пише ЛІГА.net з посиланням на прес-службу Міжнародного кадрового порталу hh.ua, повідомляє depo.ua.

Двоє з п'яти українців назвали 14 лютого Днем усіх закоханих. Кожен п'ятий вважає цей день святом торговців квітами і листівками, а кожен сьомий впевнений, що він не вписується в наші традиції і культуру.

Ще стільки ж назвали 14 лютого самим звичайним днем, який цього року припадає на неділю. 

У прес-службі відзначили, що тільки третина "білих комірців" відзначають День святого Валентина на роботі.

Ставлення українців до Дня святого Валентина дуже неоднозначне. Одні бачать в ньому можливість в черговий раз порадувати рідних і улюблених своєю увагою. Інші ж вважають, що свято, що має західноєвропейські коріння, не притаманне українській культурі і традиціям. Тим більше різняться думки щодо того, чи варто відзначати день закоханих на роботі.

Для більшості 14 лютого є звичайним робочим днем ​​- дві третини "білих комірців" зізналися, що в їхньому колективі не прийнято відзначати День святого Валентина. А там де святкують, роблять це без особливих надмірностей.

Багато українців вважають 14 лютого Днем торговців квітами - фото 1

У кожної сьомої компанії колеги вітають один одного на словах. Майже в кожному десятому офісі підписують валентинки. Ще в 7% випадків співробітники пишуть вітання на e-mail, в соцмережах або на внутрішньокорпоративному сайті. І тільки в одиничних випадках на честь Дня закоханих приносять солодощі, влаштовують вечірку на роботі, йдуть в кафе або боулінг, організовують квест, а також роблять один одному приємні сюрпризи і дарують квіти.

Найчастіше День закоханих відзначають у великих компаніях чисельністю від 200 чоловік і більше. Варто зазначити, що особливого сенсу цьому дню надають переважно жінки. Чоловіки приблизно в два рази частіше згадують про дивацтва і абсурдності цього свята.

Також більше подобається відзначати це свято молодим людям. Хоча ті, хто старше 45 років, частіше говорять про можливість подарувати турботу і увагу, які і роблять для них цей день особливим.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя