Бабченко розповів, за яких обставин виїде з України (ВІДЕО)

Російський журналіст Аркадій Бабченко заявив, що виїде з України в разі перемоги на президентських виборах лідерки партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко

З такою заявою він виступив на Форумі вільної Росії, повідомляє Depo.ua.

"[Як] тільки Юлія Володимирівна стає президентом, я наступного ж дня сідаю і їду до Вільнюса, Австрію, Чехію, куди завгодно, тому що особисто для мене Юлія Володимирівна - це означає смерть", - сказав Бабченко.

Журналіст пояснив, що в разі приходу Тимошенко до влади його вишлють на Росію.

Також він заявив, що ототожнює Тимошенко з Путіним.

"Юлія Тимошенко - дорівнює Володимир Путін. Якщо в Україні до влади приходить Тимошенко, то, я думаю, десь за півтора року, а приблизно стільки їй потрібно часу, щоб натворити і почати в Україні внутрішню громадянську війну, Володимир Володимирович просто вводить туди свою армію під виглядом миротворців і каже: "Дивіться, ця країна не в змозі стати державою, давайте вас просто позбавимо цього", - уточнив Бабченко.

Нагадаємо, чергові президентські вибори в Україні пройдуть 31 березня 2019 року.

Довідка: 29 травня було офіційно заявлено про убивство російського журналіста Аркадія Бабченка, який жив у Києві.

Втім, наступного дня, 30 травня, на брифінгу голова СБУ Василь Грицак повідомив, що Бабченко живий, а спецслужба зіграла із організаторами у свою гру.

Тоді ж стало відомо, що організатора замаху на Бабченка уже затримали. За наявною інформацією, замовниками замаху є російські спецслужби.

31 травня організатор "убивства" Бабченка Борис Герман назвав ім'я свого куратора.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна