Автор "Аеропорта" відмовився продати Голлівуду права на екранізацію книги

Відомий російський журналіст і автор книги "Аеропорт" Сергій Лойко відмовився продавати голлівудським режисерам права на екранізацію свого роману
Depo.Життя
23 січня 2016 13:26
ФОТО: depo.ua

20 січня 2015 року Коламбія і Соні Пікчерз запропонували йому продати їм права на його статті в Лос-Анджелес Таймс для того, щоб зняти фільм про оборону Донецького Аеропорту, повідомив журналіст на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Я не хочу, щоб про подвиг юнаків, загиблих у ДАПі, писав якийсь хлопець з Санта Моніки, посьорбуючи каліфорнійське винце, і придумуючи сценарій чергового бойовика", - аргументував свою відмову журналіст.

Причиною відмови стало також і те, що Лойко за контрактом міг бути лише консультантом і не міг вносити зміни в сценарій.

"Наші переговори тривали близько року. Хтось може назвати мене ідіотом, і, можливо, буде правий, але я відмовився від контракту в $157,5 тис.", - заявив він.

Лойко додав, що якщо про захист Донецького аеропорту і буде знято кіно, то воно буде пов'язано з його книгою і так "як я бачив це на власні очі, і як це насправді і було".

"Я не проти пари сотень тисяч доларів. Але вони закінчаться, а ганьба залишиться, якщо під моїм ім'ям знімуть якусь туфту. Мені тоді до кінця днів буде соромно перед хлопцями, які поклали свої життя на цій війні", - написав журналіст.

"Аеропорт" - художня книга Сергія Лойко, яка побудована на реальних подіях і висвітлює подію на сході України під час боїв за донецький аеропорт. Її головні герої – українські військові - кіборги, які захищали цей об'єкт

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя