Австралійська вчена вступилася за людей, які не хочуть сексу

Не хотіти сексу впродовж місяця або навіть року - це нормально, а думка про те, що займатися сексом треба щоночі, нав'язана сучасною культурою
Depo.Життя
31 травня 2016 16:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua із посиланням на The Daily Mail, до такої думки прийшла австралійська дослідниця Джульєт Рітчерс, проаналізувавши результати сучасних досліджень на тему тілесного кохання. 

Вчена дійшла висновку, що сексуальне бажання може зростати, або знижуватися в залежності від життєвих обставин, і нічого паталогічного в таких коливаннях немає. Навіть якщо період спаду триває місяцями, або роками. 

Наприклад, дослідження показали, що від сексу відмовляються подружні пари, у яких є маленькі діти, люди, які завантажені різними справами, а також ті, хто на певний період занурився у свій внутрішній світ і не хоче контактувати з іншими. 

Згідно з результатами загальнонаціонального опитування, лише невеликий відсоток є ідейними асексуалами - себто принципово відмовилися від статевого акту на все життя.

А от тих, хто переживав тривалі перерви у статевому житті, або утримується, бо ще не знайшов прийнятного партнера, вистачає. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя