Австралійка, яка згодувала чоловіка дітям на обід, стане героїнею фільму

Історія австралійки Кетрін Найт, 2000 року вбила свого чоловіка і приготувала з його м'яса обід для дітей, ляже в основу художньої картини

Сценаристи Дейн Міллерд і Росс Мюррей підписали контракт з американською компанією Shoreline Entertainment і приступили до пошуку акторів і режисера, передає depo.ua з посиланням на The Guardian.

"Це одна з тих історій, які самі просяться в фільм. Навіть якщо ви не розкриєте суть справи, людям все одно захочеться на це подивитися", - сказав Міллерд. Майже 10 років він намагався купити права на екранізацію книги "Сліди крові" журналіста Пітера Лерола, що розповідає про злочин Найт, і в 2015 році йому це нарешті вдалося.

Найт - перша жінка в Австралії, засуджена на довічне ув'язнення без права на дострокове звільнення. Вона працювала на бойні в Абердіні (Новий Південний Уельс) і, як показало слідство, страждала розладом особистості. Завдавши своєму чоловікові Джону Прайсу 37 ножових поранень, вона приготувала з його частин їжу для дітей.

"Не варто розраховувати на те, що це буде суцільний хоррор. Ми знаємо, чим все закінчилося, тому немає необхідності привносити сюди надмірне захоплення безпідставним насильством", - сказав Міллерд.

Фільм планується закінчити в 2017-м або 2018 році. За словами творців, частина доходу від стрічки буде направлена ​​до фондів допомоги жертвам домашнього насильства - як жінкам, так і чоловікам.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя