Авіакомпанія KLM в Україні подарувала знедоленим дітям новий дитячий майданчик

Компанія KLM Royal Dutch Airlines - один зі світових лідерів у сфері авіаперевезень - продовжує надавати благодійну допомогу знедоленим дітям. Дотримуючись принципів корпоративної соціальної відповідальності, авіаперевізник проводить благодійні заходи в різних країнах земної кулі, в тому числі в Україні
Depo.Життя
29 серпня 2016 09:00
ФОТО: depo.ua
Авіакомпанія KLM в Україні подарувала знедоленим дітям новий дитячий майданчик
Авіакомпанія KLM в Україні подарувала знедоленим дітям новий дитячий майданчик

Цього року представництво авіакомпанії KLM в Україні надало фінансову підтримку Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в селі Копилів Макарівського району, передає depo.ua.

Установа спеціалізується на профілактиці безпритульності, а також на соціальній реабілітації неповнолітніх, які опинилися в складній життєвій ситуації.

Надані кошти були використані на реконструкцію дитячого майданчика. Не секрет, що через мізерне бюджетне  фінансування багато дитячих установ не мають змоги не тільки покращувати, а й підтримувати в належному стані свою матеріально-технічну базу. І лише завдяки благодійній допомозі їм вдається поліпшити побут знедолених дітей.

До Центру соціально-психологічної реабілітації на кошти українського представництва KLM був доставлений і встановлений дитячий спортивно-ігровий комплекс "Лідер", а також дитяча гірка і гойдалки. В результаті дитячий майданчик змінився до невпізнання.

Замість допотопних будівель минулого століття, що наводять нудьгу, не здатних привернути увагу дітей, з'явився сучасний розважальний комплекс, аналогічний тим, які встановлені в багатьох дворах столиці. І, можливо, тепер хлопці, які живуть в Центрі реабілітації, отримають хоч трохи більше тепла і доброти від світу, що несправедливо обійшовся з ними.

Зараз в Центрі реабілітації перебувають 25 дітей у віці від 3 до 17 років. Досвідчені педагоги намагаються створити сприятливі умови, наближені до домашніх, які могли б значною мірою вплинути на розумовий, емоційний і фізичний розвиток особистості. Крім того, в установі проводяться медико-психолого-педагогічна реабілітація і соціальна адаптація вихованців, зміцнення їх здоров'я. Можливо, підтримка від українського представництва KLM хоч частково спростить таку непросту задачу співробітникам центру.

Нагадаємо, що це не перший благодійний проект авіакомпанії в Україні. У минулому році представництво KLM в Україні подарувало дитячі велосипеди вихованцям трьох дитячих будинків: Білоцерківському дитячому будинку-інтернату для дітей-інвалідів, Черкаському навчально-реабілітаційному центру і дитячому будинку "Колиска дитячої надії" в селі Нові Петрівці.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя