Аваков сказав, скільки платитимуть спецпідрозділам МВС у зоні АТО

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про підвищення зарплат спецпідрозділів МВС в зоні АТО
Depo.Життя
17 лютого 2016 13:54
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Сьогодні новина про гроші. Мовою документа:

"З лютого 2016 року мінімальній розмір грошового забезпечення поліцейськіх підрозділів патрульної служби поліції особливого призначення збільшено до мінімального рівня грошового забезпечення Військовослужбовців Міністерства Оборони та Национальной Гвардії до 7 000 грн.

При цьому, відповідно до ПКМУ від 20.01.2016 № 18 (в редакції ПКМУ Від 27.01.2016 № 38) "Деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу та поліцейськіх" змінено систему нарахування винагород.

Відтак, починаючі з лютого розмір винагороди візначається пропорційно часу участі в антитерористичній операції та в Національній поліції буде становити:

· 1 400. - під час перебування в межах візначеної зони проведення АТО за повний місяць перебування;

· 4 200. - під час безпосереднього зіткнення з противником, потрапляння під обстріли, відбіття збройних нападів на об'єкти, что охороняються поліцейськими за повний місяць участі в таких подіях.

Таким чином, мінімальній розмір грошового забезпечення поліцейських підрозділів патрульної служби особливого призначення, что перебуває в зоне проведення АТО з лютого 2016 року буде становитися 8 400 грн."

У перекладі з офіційної мови це означає, що рішенням Кабміну:

· Ми прибрали дисбаланс в оплаті між бійцями НГУ і бійцями поліцейських спецпідрозділів (добробатов МВС), що діють в зоні АТО;

· Ми "прив'язали" величину доплати за службу в АТО до участі безпосередньо в бойових операціях і на передовій (раніше доплата (нагорода) була однакова для всіх, хто знаходився на певній території: і тих, хто виконував бойові завдання, і тих, хто забезпечував забезпечення-постачання-канцелярію і т.д., тобто, перебував у тилу зони АТО);

· Ми "згладили" різницю в оплаті для бойових підрозділів під час виконання бойового завдання і під час ротації, яка раніше становила майже 50%.

Якщо пояснити ще простіше, то раніше боєць на фронті отримував 8400 грн, а вдома - всього 4200 грн. І ці цифри не залежали від того, яку саме задачу він в АТО виконує.
Тепер його зарплата в будь-якому випадку становить нормальні 7000 грн, а під час відрядження в зону АТО з доплатою -. Від 8400 до 11200 грн", - написав Аваков. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя