Ass Гонтарєвої 52-го розміру та чому дочка Путіна написала "Идиопатическую низкорослость"

Facebook-пости, які зробили цей день
Depo.Життя
1 лютого 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
Ass Гонтарєвої 52-го розміру та чому дочка Путіна написала "Идиопатическую низкорослость"
Ass Гонтарєвої 52-го розміру та чому дочка Путіна написала "Идиопатическую низкорослость"

Andriy Tsaplienko Это уже не просто унижение, а реальнная угроза безопасности. 

Белоснежная вышка с камерой ОБСЕ, установленная в Широкино для фиксации нарушения Минских соглашений, находится в тылу у морпехов. Ее ТТХ позволяют и днем, и ночью видеть перемещения украинских солдат. Наши – как на ладони. Она может даже рассмотреть их лица. Но увидеть сепарские танчики и «минометки» электронный глаз не может. Не достает - до них три с половиной тысячи метров. Ничего секретного для «сепаров», поверьте, в этих сведениях нет: ведь видеосигнал поступает в Киев, в Мариуполь…и в Донецк. Именно там находится непосредственный «супервайзер» этого реалити-шоу. Когда главу миссии Александра Хуга в день торжественной установки белой вышки спросили, может ли он гарантировать, что видео с камеры наблюдения не попадет к боевикам, ответ был отрицательный. И в первый же обстрел наших позиций со стороны путинистов, - который длился два часа, - камера чудесным образом выключилась. Так говорят наблюдатели. «А почему с той стороны нет такой камеры?» - спрашивают ОБСЕ военные. Ответ следующий: «ДНР не разрешает ставить». Наблюдение продолжается.Ass Гонтарєвої 52-го розміру та чому дочка Путіна назвала його "Идиопатической низкорослостью" - фото 1 

Vitalii Chepynoga Тема дисертації старшої дочки Путіна "Идиопатическая низкорослость"...
Отакої! Воспитав на свою голову... Ти їй яхти-ферарі, а воно тебе взяло і унізіло публічно, і так "уніженого", да, Владімір Владімірович?... І пороть же бесполєзно вже... Але писала явно з натури... З нізкорослого ідіота...

 Ass Гонтарєвої 52-го розміру та чому дочка Путіна назвала його "Идиопатической низкорослостью" - фото 2

Киномеханик Макс Картино маслом:

"Гонтарева во главе своих собутыльников спешит на приступ корпорации "Амбрелла"... " 

Ass Гонтарєвої 52-го розміру та чому дочка Путіна назвала його "Идиопатической низкорослостью" - фото 3

Геннадий Маховский Umbrella IMF

Ass Гонтарєвої 52-го розміру та чому дочка Путіна назвала його "Идиопатической низкорослостью" - фото 4

Сергій Лещенко Щойно на погоджувальній раді Юрій Луценко сказав, що у вівторок мають знову голосувати закон №3700 про диктатуру партійних вождів.
Закон, який десятки разів ставили на голосування у вівторок і четвер, мобілізуючи кнопкодавів та мертвих душ. Робити це будуть "за наполяганням голів фракцій".

Для довідки - закон №3700 потрібен для того, щоб розкупорити перехід в уряд депутатів від БПП, які дуже хочуть дірватися до розподілу державного бюджету. Але халепа - перехід поки неможливий, бо зараз першим у черзі для проходження в депутати за списком БПП є Андрій Богдан, адвокат Геннадія Корбана.

В історії з законом №3700 - вся суть української політики. Гроші, зрада, тюрма... Треба не закони під конкретні прізвища приймати, а не вступати в передвиборчі договорняки з Коломойським, щоб потім героїчним чином не долати результати цих смердючих договорняків. 

Ass Гонтарєвої 52-го розміру та чому дочка Путіна назвала його "Идиопатической низкорослостью" - фото 2

 

Artem Malder интересно, сколько месяцев ещё удастся сваливать падение гривны на новогодние праздники? ))
 Ass Гонтарєвої 52-го розміру та чому дочка Путіна назвала його "Идиопатической низкорослостью" - фото 6

Евгений Ясенов "Профессиональные патриоты - то есть, люди, которые работают патриотами - они почему-то всегда получаются без юмора.
И без секса. Они не сексуальные, и без юмора. И все мрачно и серьезно, мрачно и серьезно. Это и называется у них любовью к родине..."
(М. М. Жванецкий) 

Ass Гонтарєвої 52-го розміру та чому дочка Путіна назвала його "Идиопатической низкорослостью" - фото 3


Mikheil Saakashvili
Те, про що я весь час говорю і те, що ми обов'язково змінимо: щоб отримати ліцензію на продаж навіть однієї пляшки вина зі свого виноградника потрібно отримати 39 дозволів, для будівництва потрібно пройти 26 сходинок і так в кожному бізнесі.
Мені боляче, що по самому головному індексу економічної свободи ми займаємо одне з останніх - 162 місце у світі, в той час як при мені Грузія була в цьому рейтингу у першій тридцятці.
Кілька днів тому Прем'єр, обізвавши мене трюкачем, заявив, що в якихось рейтингах Україна просунулася вперед. Я ніколи не чув про рейтинги, на які він посилався і всупереч тому що він думає, був би дуже радий, якби наша країна і справді поліпшила свої позиції.
Рейтинг Heritage мене щиро розчарував, на жаль, саме на цей рейтинг дивляться інвестори, приймаючи рішення про інвестиції і що ще більш сумно, цей рейтинг відображає щоденні реалії для нашого бізнесу. Для мільйонів українців, які щодня намагаються звести кінці з кінцями, а заважає їм у цьому корупція і глибока забюрократизованість економіки, рішенням став би Одеський пакет реформ, який містить точні і швидкі відповіді у вигляді змін до 29 законів.

 Ass Гонтарєвої 52-го розміру та чому дочка Путіна назвала його "Идиопатической низкорослостью" - фото 4

Деркач Олександр Из разъяснения госпожи Гонтаревой по поводу падения курса гривни, вызванного свободным образованием я понял следующее.
Со словарем. С current account конечно ass. Примерно размера 52-го. Вызванный сами знаете чем. Но у других соседей этот ass вообще 56-го размера. Благодаря Ms. Gontareva, которая держит над нами всеми umbrella. Так шо сопите в 2 дырки и радуйтесь.

 

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

 

Мітки: Facebook