Асоціація адвокатів просить визнати їх потерпілими у справі Грабовського

Голова Національної асоціації адвокатів Лідія Ізовітова подала заяву до Головної військової прокуратури про залучення НААУ як потерпілої у кримінальному провадженні за фактом вбивства адвоката Юрія Грабовського
Depo.Життя
8 квітня 2016 12:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє сайт НААУ, передає depo.ua.

"Вбивство адвоката Грабовського Ю.Л. – важка втрата для усієї адвокатури України. Проте Національна асоціація адвокатів України, відповідно до приписів ст. 55 КПК України, не може бути визнана потерпілою за ознаками спричинення їй моральної шкоди. Натомість Національна асоціація адвокатів України вважає, що кримінальним правопорушенням їй спричинена матеріальна шкода", - ідеться у листі.

Нагадаємо, що 10 березня 2016 року НААУ звернулася із письмовою заявою до Національної поліції з приводу зникнення адвоката Грабовського.

 25 березня колишнього адвоката російського спецпризначенця Алєксандрова Юрія Грабовського знайшли вбитим. Військова прокуратура повідомила, що один з підозрюваних вказав місце знаходження тіла адвоката.

СБУ заявила про затримання причетного до зникнення Юрія Грабовського.

2 квітня у Києві відбулась церемонія поховання вбитого адвоката Юрія Грабовського.

Наразі за підозрою у вбивстві затримали 2 чоловіків: 19 річного Максима Чмільова і 26-річного Артема Яковенка. Але, як заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, є ще 4 фігуранта, яких зараз шукають.

Українські і російські спецслужби звинувачують один одного у причетності до вбивства, адвокати також не відкидають побутову версію.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя