Apple запровадила у фотододатку штучний інтелект і додала "лайки" у мессенджер

На щорічній конференції для розробників WWDC компанія Apple представила оновлення усіх своїх операційних систем: для комп'ютерів, смартфонів, "розумних годинників" і телеприставок
Depo.Життя
14 червня 2016 00:20
ФОТО: depo.ua

Так, в оновленій операційній системі для "розумних годинників" головний акцент зроблено на програмах для занять спортом і фітнесом. Прогрес у калоріях і інших цілях тренувань інтегровано в циферблат аналогових годинників. У додатку додали можливість взаємодіяти з друзями під час тренувань, передає depo.ua з посиланням на Slon.ru.

Іншим важливим доповненням стала функція швидкої відповіді на отримані повідомлення. Тепер відповідь можна не просто надиктувати, але й написати від руки (по одній букві) прямо на екрані.

Аби викликати екстрені служби, треба просто потримати кнопку з боку. Номер екстреного виклику буде обрано у залежності від того, де людина перебуває.

Apple представила нову настільну платформу macOS Sierra. Її нова версія, яка вийде восени дозволяє увійти в систему без пароля, треба просто піднести до комп'ютера Apple Watch. З телефоном можна поділитися файлами з робочого столу і повним вмістом буфера обміну.

Функція "картинка в картинці" дозволяє дивитися відео з YouTube і працювати одночасно.

Фотододаток забезпечили штучним інтелектом, який вміє сам знаходити на знімках людей, тварин, навколишні будови і пейзажі. Програма автоматично знаходить фотографії, що відносяться до одної події, і збирає їх в одну папку. З добірки можна автоматично згенерувати слайдшоу-відео.

Гарні доопрацювання в додатку iMessage. Тепер "хмарку" з текстом можна анімувати різними ефектами ("кричати" великим текстом або "шепотіти" дрібним). Любителі емодзі зможуть вибирати їх автоматично на основі надрукованих слів: набрав "кохання", з'являється пропозиція сердечка. Також, у програмі з'явилися "лайки".

Аби навчити дітей писати алгоритми, Apple розробила спеціальну програму для iPad. У додатку Playground новачки зможуть освоїти основи програмування на мові Swift.

Нагадаємо, експерти прогнозують, що продажі iPhone впадуть в 2016 році до мінімального рівня з 2007 року.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: Apple, Apple Watch