Апеляційний суд Київщини відпустив Лозінського

Апеляційний суд Київської області відпустив екс-депутата Віктора Лозінського, що застрелив мешканця села Грушки
Depo.Життя
6 квітня 2016 16:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-служба суду, передає depo.ua.

"Апеляційну скаргу прокурора залишити без задоволення, а ухвалу Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 25 лютого 2016 року, якою Лозінського В.О. звільнено умовно-достроково від відбування покарання, без змін", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозінським, а також колишніми тоді прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув мешканець села Грушки Ульяновського району Валерій Олійник.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата Лозінського до 15 років позбавлення волі починаючи з березня 2010 року.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі, а в березні 2014 року Вищий спецсуд скоротив термін до 10 років.

У червні 2014 року Бориспільський міськрайонний суд навіть відпустив Лозінського на свободу, проте вже наступного дня його повернули назад у колонію.

Наприкінці січня 2016 року Лозінський подав документи на перерахунок терміну за "законом Савченко".

25 лютого 2016 року Бориспільський міськрайонний суд вирішив застосувати до нього умовно-дострокове звільнення. Прокуратура подала апеляцію на це рішення, яку розглядає Апеляційний суд Київщини.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя