Анджеліну Джолі паралізувало через Бреда Пітта

Американська акторка Анджеліна Джолі зазнала значних проблем зі здоров'ям через стрес

Нещодавно зірка після багаторічних судових тяжб нарешті розлучилася із Бредом Піттом, проте через стрес її паралізувало, передає Depo.ua з посиланням на New Idea.

Параліч лікарі оцінюють як середньої тяжкості. Відома актриса звернулася в клініку, після того як у неї почав прогресувати параліч обличчя. Актриса в бесіді з журналістами зізналася, що через постійну боротьбу за гарне самопочуття у неї виник параліч Белла, в результаті якого м'язи перестають підкорятися і ніби німіють.

Зараз вона проходить необхідний курс лікування, який ймовірно триватиме кілька місяців, однак це не вплине на плани Джолі по догляду за дітьми і зйомки в кіно. Журналісти дізналися, що цей параліч є побічним ефектом від анорексії, яка була у Джолі в минулому році. Зараз, стараннями дієтологів актриса знову набирає вагу.

Але лікарі вважають, що проблеми зі здоров'ям у Анджеліни Джолі тільки наростають. Причина в операції з видалення грудей і яєчників, яку перенесла актриса, щоб позбутися на її думку від "небезпечної онкології". Також великих проблем завдав стрес через розлучення з Піттом.

Нагадаємо, хвора Анджеліна Джолі написала заповіт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна