Amnesty International про заборону Меджлісу в Криму: Це нова хвиля репресій проти кримських татар

Правозахисна організація Amnesty International заявила, що рішення про припинення діяльності Меджлісу, оголошене "прокурором" Криму Наталією Поклонською, свідчить про нову хвилю репресій проти кримськотатарського народу
Depo.Життя
14 квітня 2016 06:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті організації, передає depo.ua.

"Будь-хто, пов'язаний з Меджлісом, тепер, в результаті цієї заборони, спрямованої на придушення тих небагатьох інакомислячих в Криму, які ще залишилися, може стати жертвою серйозних звинувачень в екстремізмі", - сказав заступник директора Amnesty International по Європі та Центральній Азії Денис Кривошеєв.

"Рішення припинити діяльність Меджлісу в рамках російських анти-екстремістських законів — це ворожий, каральний захід, що позбавляє членів кримськотатарської спільноти права на свободу асоціацій".

Окупаційна влада все більше і більше переслідує тих, хто виступає проти анексії Криму або підозрювався у проукраїнській позиції у дні перед та після формального захоплення влади Росією 18 березня 2014 року. Більшість активних критиків залишили півострів, включаючи двох кримськотатарських лідерів, яким заборонили повертатися.

Нагадаємо, вчора, 13 квітня, "прокурор" Криму Наталія Поклонська винесла рішення про призупинення діяльності Меджлісу кримських татар на  території окупованого півострова

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя