Американці заблокували Курченку домен Forbes.ua

Домен українського видання Forbes – forbes.ua, який нещодавно був розблокований чернівецьким судом, знову недоступний
Depo.Життя
11 лютого 2016 12:12
ФОТО: depo.ua

При спробі відкрити цю адресу користувач отримує різний результат в залежності від пристрою та інтернет-провайдера, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

У частині випадків відбудеться переадресація на запасний домен другого рівня forbes.net.ua, а у частині користувач побачить повідомлення про захист домену за допомогою системи MarkMonitor.

MarkMonitor – це онлайн-сервіс інтернет-гіганта Thompson Reuters, призначений для захисту торгових марок в інтернеті. "Великі бренди довіряють нам у питанні боротьби з підробками і піратством онлайн", – сказано на сайті сервісу.

Американці заблокували Курченку домен Forbes.ua  - фото 1

Домен forbes.ua був зареєстрований в інтересах "Українського медіахолдингу", до складу якого входить український Forbes, в реєстраторі Imena.ua.

Власник компанії Imena.ua Олександр Ольшанський пояснив, що нинішнє блокування за допомогою системи MarkMonitor було здійснене американцями незалежно від українського реєстратора.

"Фактично, якщо вони (американці) власник, у них залишається вся повнота влади", – додав він.

В Україні отримати право на реєстрацію домену рівня .ua можна лиш за наявності прав на відповідну торгову марку.

Нагадаємо, влітку 2015 року повідомлялося, що американський видавничий дім Forbes позбавив "Український медіахолдинг" права використовувати бренд Forbes, оскільки власник компанії Сергій Курченко перебуває під санкціями США. Однак журнал продовжує видаватися досі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя