Американський стріт-артист та український митець представлять спільний проект у Києві

23 червня о 19.00 відбудеться відкриття спільного проекту відомого американського стріт-артиста Зіо Зіглера та знаного українського митця Олекси Манна під назвою "Деформація"
Depo.Життя
21 червня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua

Презентація пройде у столичному арт-просторі Sky Art Foundation за адресою вул. Стрілецька, 7/6. Експозиція робіт авторів триватиме до 10 липня. Вхід для відвідувачів – вільний.

Американський стріт-артист та український митець представлять спільний проект у Києві  - фото 1

 Подія проходить у рамках стріт-арт фестивалю Mural Social Club, організатором якого виступає благодійний фонд Sky Art Foundation. Алкогольний партнер івенту – ТМ Marengo.

 "Обидва митці працюють здебільшого з "деформацією" образів людей, аби передати той чи інший влучний меседж або емоцію через власний авторський стиль. Цікавим є той факт, що митці живуть та працюють на різних континентах, але мають спільну пластичну мову та дискурс щодо перевтілення людей як внутрішньо, так і зовні", – відзначає один із кураторів Mural Social Club Олег Соснов.

 "Ми не випадково організували індор-виставку у рамках фестивалю урбаністичного мистецтва Mural Social Club. Цей американо-український проект покликаний привернути увагу саме до галерейної творчості відомих муралістів, побачити зовсім інші роботи, які створюють митці", – коментує засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

 Усього на експозиції будет представлено близько 20 полотен авторів.

 Олекса Манн:

Український художник, ілюстратор. Дитинство Манн провів у Алжирі, згодом мешкав у Дніпропетровську, де закінчив художній коледж. Вища освіта – Львівська національна академія мистецтв. З 1997 року бере участь у виставках в Україні та за кордоном. Роботи митця є у приватних колекціях в Україні, Австрії, Росії, Франції, Німеччині, Японії, США та Канаді. Манн – автор проектів "Зомбіленд", "Нова антропологія" та резидент проекту "Жлоб Арт". Один з авторів "Жлобології".

Американський стріт-артист та український митець представлять спільний проект у Києві  - фото 2

Американський стріт-артист та український митець представлять спільний проект у Києві  - фото 3

Член Союзу вільних художників "Воля або смерть". Співзасновник контркультурного арт-угрупування "Бактерія". Прокуратор галереї "Бактерія".

Зіо Зіглер:

Відомий американський стріт-артист, роботи якого можна побачити побачити у великих містах в США, Європі та Азії. Зіо отримав освіту у The Rhode Island School of Design та Brown University. Після закінчення навчання митець заснував міжнародну студію муралізму, основна філософія якої – "мистецтво має бути доступним для всіх". Його роботи створено під впливом різноманітних епох та течій – від пізнього Середньовіччя та аборигенної наївного мистецтва до європейського сучасного графіті.

Американський стріт-артист та український митець представлять спільний проект у Києві  - фото 4

Зіо Зіглер живе та працює у Сан-Франциско.

 Довідка про Фонд:

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +38 067 340 3625 або адресою info@skyartfound.com

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя