Американський експерт порадив, як стати щасливим

Американська письменниця і автор книг про самодопомогу, багато з яких стали бестселерами, Карен Салмансон розповіла, як стати щасливим
Depo.Життя
14 серпня 2016 09:51
ФОТО: depo.ua

Салмансон, яку іменують гуру позитивного мислення, переконана, що кілька практичних порад, наведених нижче, допоможуть поліпшити настрій та змінити своє ставлення до життя, передає depo.ua з посишланням на NY Post.

Прийміть негатив
Погані речі іноді трапляються. Експерт переконана, що треба ставитися до життя так само, як до маленького милого щеняти, якого ви взяли в свій будинок.

"Ви дуже любите свого песика, і тому приймаєте той факт, що іноді відбуваються маленькі неприємності – собака може ходити в туалет в недозволеному місці або гризти цінні речі. В житті відбувається так само, тому прийміть стрес, як частину вашого життя", - говорить вона.

Не будьте перфекціоністом
Перестаньте прагнути до досконалості, адже досконалості не існує.

"Якщо ви не завершили робочий проект, це не кінець світу. Прагнення до досконалості, безумовно, мотивує. Але в той же час прагнення до досконалості завідомо болісний процес, адже досконалості не існує", - стверджує Салмансон.

Відпочивайте від гаджетів
Іноді кращий спосіб відпочити – відключити телефон і вимкнути комп'ютер.

"Я вважаю, що наймудріші та найкреативніші думки приходять до людини після гарної прогулянки на свіжому повітрі. Необхідно регулярно знімати стрес", - говорить вона.

Припиніть говорити "ніколи" і "завжди"
Відчуваєте себе невпевненим? Позбавтеся від цих двох слів, адже вони посилюють негативні думки. Замість цього постарайтеся давати собі тільки позитивні установки.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя