Американські психологи розповіли про позитивний вплив розлучення на дітей

Американські вчені стверджують, що діти, чиї батьки переживають постійні скандали, більш схильні до розлучення в майбутньому
Depo.Життя
23 травня 2016 17:31
ФОТО: depo.ua

До такого висновку психологи дійшли після дослідження подружнього життя людей, чиї батьки або перебували в перманентному конфлікті, або розлучилися, передає depo.ua з посиланням на Business Insider.

Результати показали, що діти, які постійно перебували в напруженій атмосфері, підживлюваної постійними сварками і скандалами батьків виявилися більш схильними до розлучення в майбутньому, ніж ті діти, чиї батьки прийняли рішення про розірвання стосунків.

Психологи вважають, що проблема криється в тому, що, спостерігаючи за постійними скандалами, діти в майбутньому не вміють знаходити виходи зі складних ситуацій і впадають у крайнощі. Крім того, у них відсутня модель щасливої родини, адже нізвідки брати приклад. Таким чином, вчені впевнені, що нема чого терпіти нещасливе сімейне життя, оскільки дітей це ранить ще більше, ніж розлучення.

Більше того, експерти стверджують, що якщо розлучення зробить життя батьків легшим і щасливішим, тоді й діти будуть більш щасливими в житті. На це вказує дослідження, де вчені виявили, що емоційний стан і задоволеність життям дітей стабілізується, після розлучення батьків через постійні конфлікти.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя