Американська співачка виклала в мережу архівні фото Цоя і Гребенщикова

Американська співачка і актриса Джоанна Стінгрей опублікувала на своєму офіційному сайті сотні фотографій російських музикантів, зроблених в 1980-1990-х роках
Depo.Життя
17 березня 2016 10:25
ФОТО: depo.ua
Американська співачка виклала в мережу архівні фото Цоя і Гребенщикова
Американська співачка виклала в мережу архівні фото Цоя і Гребенщикова

Переважно, світлини були зроблені у Москві та Петербурзі, передає depo.ua.

На фото можна знайти Бориса Гребенщикова, Віктора Цоя, Олександра Башлачева, Костянтина Кінчева, Сергія Курьохіна, Майка Науменко. На деяких фотографіях музиканти зняті разом зі Стінгрей, на деяких - окремо. Є кілька групових світлин.

Американська співачка виклала в мережу архівні фото Цоя і Гребенщикова - фото 1

Американська співачка виклала в мережу архівні фото Цоя і Гребенщикова - фото 2

Інша частина фотографій присвячена московським періоду: знімки зробили в період з 1989-го по 1996 рік. Тут можна побачити Андрія Макаревича, В'ячеслава Бутусова, Сергія Галаніна, Гарика Сукачова.

Американська співачка виклала в мережу архівні фото Цоя і Гребенщикова - фото 3

Джоанна Стінгрей відома як популяризатор радянського і пострадянського року. У 1986 році співачка разом з групами "Акваріум", "Кіно", "Аліса" і "Дивні ігри" випустила музичну збірку радянського року "Red Wave".

Джоанна Стінгрей в 1987 році вийшла заміж за гітариста "Кіно" і "Поп-механіки" Юрія Каспаряна, а на початку 1990-х - за барабанщика групи "Центр" Олександра Васильєва. Зараз 55-річна артистка живе в Каліфорнії разом з чоловіком з США.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя