Алчевський меткомбінат на вимогу бойовиків скасував День захисника України

Керівництво Алчевського металургійного комбінату оголосило 14 жовтня, День захисника України, звичайним робочим днем, таким чином проігнорувавши українське законодавство
Depo.Життя
14 жовтня 2016 14:31
ФОТО: depo.ua

За словами співробітників комбінату, який розташований в окупованому Алчевську, але зареєстрований в підконтрольному Україні Сіверодонецьку, таке рішення керівництво підприємства ухвалило на прохання бойовиків, пише Depo.ua з посиланням на "Четверту владу".

"Меткомбінат все більше вливається в "ЛНР": не дотримуються законів України, без будь-яких обґрунтувань і посилань на законодавчі акти скасовують державне свято. І ще цікаво: якщо хтось не вийде на роботу (хто працює по п'ятиденці), то за якими законами його будуть карати або звільняти, - за українськими?",  - скаржаться жителі Алчевська.

Алчевський меткомбінат на вимогу бойовиків скасував День захистника України - фото 1

Нагадаємо, День захисника України, який святкується 14 жовтня, з 2014 роки є державним святом, а з 2015 року - вихідним днем.

Довідка: Алчевський меткомбінат входив до складу корпорації ІСД ("Індустріальний союз Донбасу"), разом з підприємствами "Алчевський коксохімічний завод" та "Дніпровський металургійний комбінат імені Ф. Е. Дзержинського".

У 2009 році один із співвласників корпорації Віталій Гайдук вийшов зі складу її акціонерів, продавши свою частку іншим акціонерам - Сергію Таруті та Олегу Мкртчану.

У 2010 році в ІСД повідомили, що 50%+2 акції компанії придбала група інвесторів на чолі з Олександром Катуніним, екс-співвласником "Євразхолдингу".

У 2014 році 49,9% акцій ІСД були продані групі інвесторів, яку очолює швейцарська компанія Carbofer, що належить Катуніну. За даними Луганської регіональної торгово-промислової палати, Carbofer стала єдиним власником корпорації ІСД.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя