Аласанія анонсував "судний день" для українського "Євробачення"

Наступного тижня в Україну прибуде наглядова рада "Євробачення" для ухвалення остаточного рішення про проведення музичного конкурсу в нашій країні
Depo.Життя
6 листопада 2016 11:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив колишній глава Національної телекомпанії України (НТКУ) Зураб Аласанія, передає Depo.ua з посиланням на "Апостроф".

"Наступного тижня, 9-10 листопада, тут буде вся наглядова рада Євробачення. Вона складається приблизно з півтора десятка осіб з різних країн, і вони сюди приїдуть з вирішальним візитом. Вони оглянуть всі місця, локації, червоні доріжки і сам МВЦ, щоб винести остаточний вердикт", - сказав Аласанія. 

При цьому він висловив переконання, що наглядова рада "дасть добро". "Звичайно, вони будуть тупотіти ногами на те, на це, але насправді за останні дні зроблено дуже багато, в тому числі і урядом, і оргкомітетом. Це включає в себе і постанова Кабміну, і початок лобіювання закону щодо спрощення тендерної процедури для Євробачення, який вніс Григорій Шверк. Тому змінилося дуже багато чого", - сказав екс-глава НТКУ.

Нагадаємо, нещодавно Європейська спілка мовників заявила, що Зураб Аласанія, який 1 листопада написав заяву про звільнення з посади гендиректора Національної телекомпанії, до призначення свого наступника співпрацюватиме з Європейською спілкою мовників щодо "Євробачення-2017".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя