Актриса київського театру активно підтримує терористів з "ДНР"

Актриса Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки в Києві, заслужена артистка України Ольга Когут є прихильницею бойовиків "ДНР"
Depo.Життя
10 травня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua
Актриса київського театру активно підтримує терористів з "ДНР"
Актриса київського театру активно підтримує терористів з "ДНР"

Артистка активно слідкує за діями терористів та ділиться посиланнями на новини з життя "ДНР" у соцмережі, повідомляє depo.ua з посиланням на "Обозреватель".

Театральний критик Ольга Значкова помітила цей факт, слідкуючи за сторінками Когут у соцмережі.

"Хочу вас познайомити з такою собі Ольгою Когут. Вона родом з Донецька, актриса Театру російської драми, що в Києві. Вона підтримує організаторів масових заворушень і, зокрема, загарбників Харківської адміністрації. На своїй сторінці в Facebook Ольга займається проросійської пропагандою, поширює фейки про уявні звірства української армії ", - розповіла критик.

Актриса київського театру активно підтримує терористів з "ДНР" - фото 1

За її інформацією, також Когут схвалює виступи Донецького драматичного театру перед бойовиками.

"Ольга вважає нормальним, що артисти Донецького драматичного театру виступають перед бойовиками, які окупували український Донбас", - зазначила театральний критик.

Актриса київського театру активно підтримує терористів з "ДНР" - фото 2

При цьому, як наголосила Значкова, актриса продовжує працювати в київському театрі.

"Я вважаю, що Ользі Когут потрібно бути послідовною. Якщо вона вірить в успіх фейкових "республік", радіє, що проросійські патріоти не продається націоналістам, то їй також потрібно звільнитися з українського театру, ну, хоч і російської драми, і теж покинути вогнище такий ненависної "київської хунти", виїхати зі столиці в той же рідний Донецьк. Але пані Ольга нікуди не їде. Вона продовжує сидіти на зарплаті артистки Національного театру, лайками і перепостами підтримує окупантів Донбасу", - зазначила критик.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя