Активістці "Айдара" Заверусі стало зле у суді

Активістці "Айдара" Віті Заверусі, яку підозрюють у вбивстві міліціонерів на столичній АЗС у 2015 році, стало зле під час судового засідання

Про це повідомляє кореспондент depo.ua, незважаючи на погане самопочуття Заверухи, яка лежала під час судового засідання, прокуратура продовжує клопотати про подовження запобіжного заходу для неї у вигляді тримання під вартою.

"Я прошу суд щодо подовження запобіжного запобіжного заходу Завірухі Вікторії, а також Романюку і Кошелюку у вигляді тримання під вартою, а Ситнікову - подовжити дію запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту", - заявила прокурор. 

Під час суду біля підозрюваної чергують лікарі. 

Активістці "Айдара" Заверухі стало зле у суді  - фото 1

Активістці "Айдара" Заверухі стало зле у суді  - фото 2

Активістці "Айдара" Заверухі стало зле у суді  - фото 3

Зазначимо, що сьогодні Апеляційний суд Києва розглядає обрання нового запобіжного заходу для Андрія Романюка, Євгена Кошелюка та Віти Заверухи, яких підозрюють у вбивстві міліціонерів на столичній АЗС у 2015 році.

1 жовтня в підозрюваних закінчився термін запобіжного заходу. О 8:00 ранку підозрюваних відпустили, але потім знову затримали у залі суду.

Нагадаємо, що сьогодні під Апеляційним судом Києва при спробі активістів прорватися через кордон поліції виникла сутичка, у результаті якої чотирьох активних учасників затримали, в одного з них вилучили ніж.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя